Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek apàm egészségéért?

Attila.@21 kérdése:

Mit tegyek apàm egészségéért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Édesapámnak nagyon bevizesedtek az utóbbi években a lábai és felszedett rengeteg kilót! A súly nem is lenne probléma, de nagyon alacsony növésű szóval aggódom miatta. Pár évvel ezelőtt hálót helyeztek be a hasfalához azt hiszem (pontosan nem tudom, hogy hova lehet rosszul mondom) de sajnos ez több kárt csinált, mint hasznot és elkellett távolítani. Az orvosa ezután felírt neki gyógyszereket. Vízhajtótól kezdve tudom is én, hogy mit. 3 éve szedi ezeket a gyógyszereket, de csak egyre jobban hízik tőlük. A nagy súlya következtében màr ki sem mozdul otthonról, sőt még az àgyból sem hajlandó gyakran felkellni. Aggódom érte, mert szinte már levegőt sem kap, éppen ezért szeretnèk tanàcsot kérni az oldal làtogatóitól!
2020. márc. 30. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Fel kell venni a háziorvosával a kapcsolatot, ha nem tud elmenni hozzá, akkor ki lehet házhoz is hívni. Lehet próbálkozni az étrend megváltoztatásával, sétával is. (Nem mostani helyzetben időszerű.)
2020. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezeken már mind keresztül ment, de nem hatott neki egyik sem.
2020. márc. 31. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!