Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel tudjuk az ellenszer...

Mivel tudjuk az ellenszer amit kifejlesztettek nem teljességgel hatásos a koronavírus ellen! Mi lenne ha a koronavírusból csinálnának egy antivírust?

Figyelt kérdés
Csak egy feltevésem! De a vírusokra nem az antívirusok vannak hatással. Nem tudom mit vagytok oda a diplomátokkal, de egy vírus ellenszerre csak az antivírus lehet vagy nem?
2020. márc. 31. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mivel tudjuk, hogy még nem fejlesztettek ki ellene teljességel hatásos ellenszert...

Jelenleg csak korábbi betegségekre hatásos gyógyszerekkel gyógyítanak, pl.: cloroquinnel, ami állítólag 60-80 %-ban hat. Valamint a tüdőgyulladásra antibiotikumot adnak.

Te nevezheted akár antivírusnak is a vakcinát.

2020. ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Egy dolog tanulatlannak lenni, de masik dolog belatni, hogy aki ketezerszer tobbet tanult, es meg okos is, tudja, mit csinal.
2020. ápr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nem informatika... :-D


De a kis proli lelked megnyugtatása érdekében elmondom, hogy nem kell kifejleszteni, ugyanis mi magunk termeljük, pontosabban azok az emberek akik már átestek a víruson. Nem antivírusnak hanem antitesteknek hívják őket, és a gyógyult emberek vérsavójából nyerhetők ki. A probléma az, hogy nem kevés mellékhatásuk lehet többek között halálos allergiás reakció, ezen kívül nincs elegendő mennyiség belőle és nincs letesztelve sem.

2020. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megnyugtató a számomra, hogy még ehhez IS ért mindenki IS. Javaslom állítsatok elő egy vakcinát a konyhátokban, és szabadalmaztassátok is sebtiben.
2020. ápr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jó nagy hatásokat vált ki a primitív logikából. Miért? Hogyan férsz hozzá mondjuk egy koronavírusos vértesztjéhez? XD már nem azért de a kutatók javarészének abból kénne kivennie az antitestet igen.Azt hogy most az allergiás reakció miért jelentkezik bagy a vércsoport dönti hogy azonos vagy nem? Na mindegy én nem kóstolgatni akarlak bennetek de azt már tényleg nem tudom ugyanis nincs orvosi diplomám semmilyen esküvel csak egy feltevés volt? Mi lenne ha az antitestet kezdenék vizsgálni? Ki tudja hogy rosszabb vagy csak jobbak lennének a tünetek? De mivel ez a vírus egyszerre a tüdőt támadja,ezért tényleg kiválthat valami allergiát. Mindegyik vírusnak meg van a forrása a szervezetben vagy elvégre nem?
2020. ápr. 1. 12:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Tényleg a vicc ott kezdődik hogy nem bírják megállítani és a helyzet nem változott hiába tanulnak annyit Tudod ebből a dologból előbb utóbb globális problémák lehetnek és mi van a többi 20% val. Úgyanúgy tovább vihetem a fertőzést szóval a vicc itt kezdődik a hatásos ellenszertel de mindegy elvégre az orvosi diplomával rendelkező egyéneknek van a legtöbb tudása de ez csak egy állítás volt. Szerintem meg az észt nem diplomára osztják mintha valaki anno Schmitt Pál is megvette. Ennyit erről és máig ismerek olyan orvost akinek a keze alatt tömegkoporsó van. Nem mintha szidni akarnám de ezt már viccből mondom: Nem lesztek olyanok mint Orochimaru , akinek a legsürgősebb helyzetnekben is voltak ellenszerei minden ellen. Igaz habár itt nem kígyókkal tesztelnek de elvégre mára az ő mérgükből vannak a leghatásosabb ellenszerek xD nem akarom idekeverni a témát de nekem már ez felér de a koronavírus nekem már felér egy fekete lyukkal mint az üvegtogris
2020. ápr. 1. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, menj és nézz Narutot, a gyógyítást meg hagyd meg annak aki ért hozzá. Neked egyértelműen SEMMI biológia tudásod nincs, üdvözlettel egy orvos.
2020. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Fogalmazás: 1

Helyesírás: 1

Külalak: 5

2020. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ti vagytok agyilag nullák kis köcsögök a diplomátokkal Japánba már sikerült elérni, hogy jobb legyen a helyzet. Nem tudom mit vagy úgy oda diplomáddal te mjm fszklap. Csak lehet jól nyltd a tnrok htsóját. Ha annyirán orvos vagy tudnál is vmit ellene tenni ne csak a pofd legyen nagy a helyesírásom végett. Egy gyógyszertanból a japánok a legjobbak. Közelükbe sem érsz kis öreg. Sosem lesz belőled kutatóinkább nézz szembe a tényekkel, hogy hogyan terjed. A japánokban mért ne lenne olyan gonoszság Amerikával szemben, amikor tőlük szenvedték a legnagyobb emberveszteséget. Igaz a két dolognak semmi köze nincs ennyi idő után. Egyébként mit puffogsz a helyesírásügyileg egyébként melyik külföldi iskolában tanítanak magyar nyelvet ? Ez sem ide tartozik tudtommal de eléggé nehéz is meg egy szr nyelv. Sőt ha tehetném még az állampolgárságomról is lemondanék, hogy tudás szintjén ne a ti hlye iskoláitokban égjek. Undorító senkik vgytok orvosban, mert a tudásotokkal csak külföldön tudtok megélni ti is kskcsg.Nekem ne durrogjál kncsó. Annak durrogjál akit elteszel láb alól evégett. Legyen az 70 éves, de nem érdemelnél meg tőle egy köszönömöt sem. Lehet érted, de különösen nem érdekeltek. Csak belekötni tudtok orvosként a dolgokba,ámbár megoldani már édes kevesek vagytok ehhez.
2020. ápr. 1. 23:22
 10/12 A kérdező kommentje:
Mért nem mentél tanárnak te is? Jah mert még undorítóbb lenne a színvonal az oktatásban nem? Ez sem ide tartozik, de ásd el magad a diplomádal jó mélyre.
2020. ápr. 1. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!