Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Dr Lenkei Gábor könyveit...

Dr Lenkei Gábor könyveit meglehet vásárolni valamelyik platformon digitális változatban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 21:03
 1/2 Kincsesne ***** válasza:

Az meglehet, hogy meg lehet vásárolni, - tudniillik, hogy lehet megvásárolni a Lenkei Gábor könyveit, - DE NEM ÉRDEMES! A honlapján olvastam, hogy ő SCIENTOLÓGUS!

Azok pedig a világ minden pénzét maguknak akarják, és tevékenységükre jellemző, hogy mézesmadzagnak használják az egészésges életmódra tanítást, - persze, pénzért, - hogy drogellenesnek hirdetett sportrendezvényeket szerveznek, és aki azon gyanútlanul részt vesz, azt hirdetik róla, hogy ő támogatja a scientológusokat. Ugyanígy a könyvárusításokkal, nyelviskolákkal...

Több országból már kitiltották őket, mert az életmódtanácsaikat követők között már több halálos áldozatuk is lett.

Minden módon azt hirdetik, hogy CSAK MAGADDAL TÖRŐDJ! CSAK OLYAT TEGYÉL, AMI NEKED JÓ! - Ne törődj másokkal, akiknek az nem jó! - Vagyis, ÖNZÉSRE bíztatnak mindenkit, aki bedől nekik. Teljesen ellentétes a "tanításuk", mint Jézus Krisztusé, aki szeretetre, jóságra tanított mindenki iránt.

Még értelmiségi rabszolgákat is tartanak: olyan fiatalokat csábítottak el, akik külföldön akartak egyetemre járni, - de bezárták őket, elvették tőlük az igazolványaikat, nincs egészségügyi biztosításuk, dolgoztatják őket, de alig kapnak enni, alig van ruhájuk, megmondják nekik, hogy kivel házasodhatnak össze - persze, a többi rabszolgájuk közül, - éjszakánként alvás helyett szemináriumon kell részt venniük, a családjukkal jó, ha néha telefonon beszélhetnek, - akkor is eltiltják őket a szeretteiktől, hosszú éveken át, amikor nincs koronavírus-járvány. A budapesti Váci úti scientológus-központot pár éve megszállták az adóellenőrök, és nemcsak adócsalást találtak, de azt is, hogy a mézesmadzagjukra ráragadt emberek személyiségi jogait is megsértik, nyomoznak utánuk, és zsarolják őket.

Vagyis, jobb, ha a scientológusoktól távoltartjuk magunkat.

2020. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Dr. Lenkei Egészségkultúra hivatalos oldalán megvásárolhatók a könyvei is. Én személy szerint csak ajánlani tudom őket. Természetesen ez egy ellentétes álláspont, mint amit az első válaszoló állít. Személyesen ismerem Lenkei Gábort, rengeteg mindent tanultam tőle, a könyveit is olvastam, minden nap az ő vitaminjait szedem. Ennek ellenére úgy gondolom, elfogultság nélkül tudok beszélni erről a témáról. Félreértés ne essék: ő nem azt állítja, hogy minden gyógyszer haszontalan, és semmi esetben sem szabad bevenni őket! Inkább arra ösztönzi az embereket, hogy tudatosan figyeljenek az egészségükre, a megfelelő vitaminpótlásra, és ne mindent rögtön gyógyszerekkel próbáljanak tünetileg kezelni.


Remélem, tudtam segíteni!

2020. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!