Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bakteriális húgyhólyag gyullad...

Bakteriális húgyhólyag gyulladásom van. Húgyhólyag öblítése valamilyen baktériumölő szerrel, lehetséges volna?

Figyelt kérdés
Mivel más másodszorra írnak ki antibiotikumot, és katéter van felhelyezve, ezért lehetséges volna fecskendővel valamilyen enyhe , de hatásos folyadékot a húgyhólyagba juttatni, úgy mintha beöntés lenne végbélbe.Ráadásul nem is váltak be 100 %-kal az antibiotikumok.A katéter valószínűleg vissza fertőz.Orvos csinált ilyet,desztillált vizet nyomott fel, hogy megnézze nincs e eldugulva a katéter.

2020. ápr. 19. 17:05
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Jó lenne megszabadulni ettől a fertőzéstől, mert ha elkap a vírus akkor jó lenne ha ez a gondom nem volna.
2020. ápr. 19. 17:13
 2/30 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez egy abszolút nem gyakorikerdesekre való kérdés. Szakapolot keressel, otthonapolasi cégeknél.

Miért van katétered?

2020. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Prosztata megnagyobbodás. Teljes vizeletelzáródás egy korábbi kisebb vesekőműtét kapcsán azt mondták addig nem foglalkoznak a prosztatával amíg a vesekő nincs megoldva. a második vesekő műtét után jött a teljes elzáródás és fertőzés. fájdalmaim nincsenek. Talán ha megszűnne a gyulladás akkor talán valami vizelet is ki tuzdna jutni. Operáció nem lehetséges mert leálltak a kórházak.
2020. ápr. 19. 19:30
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor orvoshoz vissza, és kérj széles spektrumu antibiotikumot. Nem vettek vizelet mintát tenyesztesre?

Milyen jellegű koveid vannak?

Tozegafonya kapszulát szedjel, lehet kapni.drogeriaban is, nem csak gyógyszertárban.

Leírtam már sok hasonló kérdés alatt, hogy onkológiai betegek esetében, akiknél cystitis/húgyhólyag-gyulladas kockázata fennáll (sugárterápia miatt pl), ajánljuk ezt a kapszulát mert nagyon jótékony hatása van. Csak arra vigyázz H ne hónapokig folyamatosan szedd, hanem kúraszerűen.

2020. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

CIPRINOL antibiotikum -- 15 napig szedtem

CORIMAX 500 mg antibiotikum - ma jár te a kúra 5 napig szedtem

APRANAX 550 mg -- ma jár te a kúra 5 napig szedtem

---------------------------------------------------------

Ezt szerettem volna kiváltani. Orvoshoz nem tudok menni, mert nincs biztosításom és nem fogadnak. Pénzem elfogyott.

Külföldön lakom elvileg, de a határok le vannak zárva...

Szóval ezért gondoltam hog yvalami öblítés jó lenne. Kézenfekvőnek tűnt..és egyszerűnek

2020. ápr. 19. 20:42
 6/30 A kérdező kommentje:
Talán esetleg kamillás beöntés?? Vagy az nem baktérium ölő?
2020. ápr. 19. 20:43
 7/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk vennék desztillált vizet és abba főzném bele a kamillás teát, aztán fecskendővel a katéteren keresztül? Rossz ötlet lenne?
2020. ápr. 19. 20:45
 8/30 A kérdező kommentje:

Ja, és a 15 napos antibiotikum kúra és az 5 napos antibiotikum kúra között 7 nap kihagyás volt.

1 hónappal ezelőtt a prosztata operáció előtt volt mikrobiológiai0000000000000000000 vizsgálat. ---Escherichia coli --- 10/a negyediken mennyiségű bakival szóval állítólag jó súlyos fertőzés gondolom a kórházban szedtem össze a vesekő operáció folyamán

2020. ápr. 19. 20:52
 9/30 A kérdező kommentje:
És min5 mondtam a prosztata műtét elmaradt, mert a kórházat bezárták.
2020. ápr. 19. 20:53
 10/30 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit se öntögessél be ... Jó kemény, hogy a vesekövedet nem tudták kikezelni. Elég egy Dupla J katéter a hólyag és veseközé 1 hónapra, amely tágítja az urétert, majd a kő távozni tud magától. Ha meg nem az uréterben van, akkor a vizelet nem akad el. Szóval, ha elakadt akkor uréterben akadt el neked is. A műtétek általában azért nem sikerülnek sokszor, mert bevérzés történik és utána azonnal abbahagyják és nem probálják meg ugyanazon az alkalommal. De, ha duplaj bent van és mellette esetleg vesekőzúzás az már siker. Szerintem keress másik orvost vagy menj magánkórházba.


Visszatérve: Nehogy bármit is beönts....

2020. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!