Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hajhullásra van-e valamilyen...

Hajhullásra van-e valamilyen házi praktika, ami bevált valakinek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia !

Házi praktikát sajnos nem tudok. Viszont ajánlom a Farmasi cég által készített foghagymás sampont (nem foghagyma szagú) sokkal gyorsabban nő tőle a hajad, és a hullást is megállítja.

2020. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2020. ápr. 21. 21:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Alpecin koffeines sampont. Én már ott tartottam, hogy féltem fésülködni, mert szinte marékszám jött ki a hajam. Nemigen hittem abban, amit írtak róla, de már a 2. használat után szinte teljesen megállt a hajhullás. Drága ugyan, de kis mennyiséget kell egyszerre használni, sokáig elég.
2020. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kivizsgaltattad? Pajzsmirigy problemaknal hullani szokott a haj..ha nő vagy, akkor elég sanszos, főleg ha elmultal 20 éves és a csaladodban volt pajzsmirigy problema.
2020. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem az Alpecin csak pénzkidobás volt, nem ért semmit. De van akinek bejön.

Vas + cinktablettát szedek, így jobb kicsit.

2020. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az az érdekes,hogy vannak kis hajszálaim,amelyek növögetnek,de fésülködés közbe kb.tavasz óta,minden nap hagyok el hosszabb hajszálakat,és e miatt aggódtam.
2020. ápr. 22. 09:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Vas+ cink az sokat ér egyben mert gátolják egymás felszívódását. Gratulálok a gyártónak. A hajhullásnak mindig van oka. Amíg az nem múlik el a hajhullás sem áll meg. Lehet vitamin hiány. Cink, c vitamin, b vitaminok, folsav, szelén hiánya okzhat hajhullást. A vérszegénység is gyakori ok vagy a kálcium hiány. Az utóbbitól inkább letörik mint tövestől hullik. Lehet pajzsmirígy probléma, és stressz is az ok. Stb. Egy vérvétel nem ártana hátha kiderül. Bőrgyógyász tud felírni steroidos hajhullás elleni szeszt vagy a dercos ampulla is egy jó termék bár drága. Samponok nem állítanak meg hajhullást. Millió félét kipróbáltam.
2020. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Borotva.
2020. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Farmasi fokhagymás samponja valóban jó. Azonban ha a hajhullás belső eredetű, pl. régóta fennálló gyulladás, akkor a hajhullás mértéke csak csökkenni fog, azonban az új hajszálak növekedését elősegíti, így mindenképp látható hatása lesz pár hónap múlva. Nekem is évekig hullott a hajam, de találtam egy italt, amitől érezhetően lement a gyulladás, kb 2 hónapja iszom és csak a normál mértékű napi pár szálas hajhullás maradt.
2020. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Letudnád írni az ital nevét,hátha hasznos lehet számomra is.
2020. jún. 18. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!