Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segített már valakinek a...

Segített már valakinek a migrén piercing?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Migrénes vagyok, rengeteget informálódtam és beszélgettem sorstársakkal, erről még nem is hallottam. A baj ott kezdődik, hogy még a migrén okát se tudják a szakemberek, akkor ezt mégis hova?
2020. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még róla én sem. Jó is lenne ha valami tudna segíteni olyankor :( de nem tudom hatásos e...
2020. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

[link]


A facebookon akadtam rájuk, csupa pozitív véleményt olvastam róluk. Nézzétek meg az oldalt, van sok hozzászólás azoktól, akik megcsináltatták.


Jaj még mielőtt félreértés történik, nem az én tulajdonom ez a cég meg semmi közöm hozzájuk, hanem én is migrénes vagyok évek óta és keresem a megoldást az állandó gyógyszerezés helyett.

2020. máj. 25. 12:28
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
A csupa pozitív hozzászólás nekem mindig gyanús. Megtapasztaltam, hogy ha valahova beírok, mert nem vagyok megelégedve valamivel azt nagyon nem szeretik. Van ahonnan kitiltottak, csak mert nem voltam elégedett. De mindent meg kell próbálni. Én ezért Győrbe biztos nem mennék.
2020. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Vannak kitelepüléseik, most pl. jönnek Debrecenbe. De egyéb nagy városokba is szoktak menni. De pl. az oldalukon ott van, hogy ha máshol csináltattad és nincs hatása, ingyen újra szúrják neked (csak az ékszer ára nincs benne). Csak attól félek kicsit, hogy nem lehet ezt rossz helyre szúrni? Mi van, ha még erősebb lesz a migrénem?
2020. máj. 26. 10:36
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyébként, meg ha azt mondaná valaki, hogy van x dolog, amitől 100%, hogy az életben soha nem lesz migrénem... bárhova elmennék érte.
2020. máj. 26. 11:37
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén? Szerintem ez vagy placebo vagy átverés. Érdekes, ezernyi pozitív választ dobál ki az fb oldalra, de valahogy senki nem ismeri itt, mellesleg én se tudtam róla :D


Bár azt mondhatnám, hogy ez valóság, de kételkedem. Nagyon sajnálom a helyzeted, néha nekem is előjön. Ha nem probléma számodra higy piercinged lesz, végülis talán megér egy próbát de ha beválik, írd meg itt is. Sok sikert :)

2020. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
85%

Az amerikai Daith piercing koppintásának tűnik.

Erről pedig:

Nincsen tudományos kutatás, ami alátámasztaná a sikerességét. Sőt, a komolyabb oldalak leghízelgőbb véleménye is "a módzser megkérdőjelezhető" a sikerességéről.

Pl.

[link]


Ők úgy hiszik, hogy a sok pozitív vélemény rövidtávú, és csakis placebo, valamint a beavatkozás egészségügyi kockázatai messze meghaladják a potenciális előnyöket.


Vissza a ShenMenre

még kevesebb kutatás, de szintén semmi olyan, ami alátámasztaná a sikerességét. Inkább "anekdota szerűen" terjed, mert a szomszéd Mari néninek is segített (placeboból nagy valószínűséggel).

2020. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
67%

Nekem 3 hónapja van migrén piercingem, itt egy pár tapasztalat. :)

Úgy mentem neki ennek az egésznek, hogy 50-50 vagy beválik vagy nem, de nagy örömömre az előbbi következett be, így nagyon örülök, hogy végül bevállaltam

A piercing előtt szinte az összes, legapróbb időjárás változást is megéreztem. A szúrás által az ilyen "megérzéseim" szinte eltűntek, csak a nagyon hirtelen jött, nagyon rossz idő jövetelekor szokott fájni, de akkor is csak minimálisan, és egy gyengébb gyógyszer se perc alatt meg is szünteti. Az eddigi random fejfájásaim, amik nem időtől függtek nagyon minimálisra csökkentek, nagy ritkan 3 hetente ha fáj a fejem egyszer (eddig heti szinten többször is fájt), de akkor is sokkal gyengébben, mint eddig, és teljesen tűrhető ez a rövid ideig tartó minimális fájdalom. Általában gyógyszer sem kell, vagy ha mégis, akkor egy gyengébb gyógyszer fele bőven elég, mert nagyon hamar abba marad a fejfájás.

Eleinte nem hittem benne, de így, hogy tényleg hatásosnak érzem örülök, hogy bevállaltam. Én bátran merem ajánlani, főleg azokat a helyeket, ahol elektroakupunktúrás géppel kimérik a pontot (az a legbiztosabb, legfájóbb pontot szúrják át)

Semmi kötődésem nincs ilyem piercinget készítő emberhez, nem promotálok senkit :)

2021. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
70%
Kb. 3 hónapja van ilyen pc-m. Én pestre mentem csináltatni, nem mondom, hogy nem fájt, de megérte, azóta nincs migrénem:))Sok ékszer közül lehetett választani. Döntse el mindenki magának, hogy migrénnel akar szenvedni örökre vagy egy pár perc "szenvedés" a pc miatt. Én az utóbbi mellett döntöttem nyilván, és úgy voltam vele, hogy tetszik, szóval ha nem válik be az se olyan nagy baj. De BEVÁLT szerencsére. Csak ajánlom mindenkinek;))
2021. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!