Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alkoholról leszokáshoz segíthe...

Alkoholról leszokáshoz segíthet valamelyik alternatív módszer?

Figyelt kérdés
személyes tapasztalatra lennék kíváncsi,hátha segítene...

2020. máj. 31. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Agykontrollala sikerült.
2020. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
a gyökérproblémát kéne kideríteni..
2020. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Hiába van kezelve a gyökér probléma, minden izgalmi helyzetben lehet az alkoholhoz nyúlni.

Akár jó akár nem.


Tapasztalat.

2020. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 qkker1 ***** válasza:
68%
Semmi más nem segít, mint minden függőségnél, csak a qrva nagy akaraterő!
2020. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

minden nap igyál egy pohárral kevesebbet aztán a végén már abszolút ne igyál

Kezdj el sportolni valamit mondjuk futás

2020. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A sporttal az a baj,hogy eléggé ki vannak az ízületeim,lehet köze van hozzá az alkoholnak..sajnos
2020. máj. 31. 14:13
 7/21 anonim ***** válasza:
akkor ha rádjön az alkohol iránti vágy akkor menj el sétálni akár kilométereket
2020. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Tudod mi a jó még?

Ha tele eszed magad, aztán írd magad tele vízzel.

2020. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Sokat segít, ha olyan helyen laksz, ahol nincs séta közelben beszerzési lehetőség. Amikor én nagyon mélyen voltam, sajnos szinte egy-két saroknyi távolságra voltak boltok, éjjel-nappalik. Akár az éjszaka közepén is le tudtam ugrani melegítőben piáért és ezt a lehetőséget bizony sűrűn ki is használtam..

Azóta elköltöztem, itt direkt nem veszek előre italt, hogy legyen itthon, fél órákat meg nincs kedvem gyalogolni, pláne éjjel, hogy találjak valami boltot, ami nyitva van.

Nyilván nem ezen múlik a leszokás, de szerintem ez is számít.

2020. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy volt dohányos mesélt meggyőzően a kudzu kedvező hatásairól, ami segíthet csökkenteni a tüneteket. Elkezdtem szedni a kudzu kapszulákat, és nekem is nagy mértékben csökkent a sóvárgás, sokkal nyugodtabban bírtam elmenni a kocsma előtt, nem lettem annyira feszült, nem kellett kő kemény akaraterő, egyszerűen már nem olyan intenzitással vonzott a bejárati ajtó.

Nem az első leszokási próbálkozásom volt, úgyhogy határozottan állítom, hogy nekem a kudzu segített.

2020. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!