Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet használni az infralámpát...

Lehet használni az infralámpát váll gyulladásra?

Figyelt kérdés

Nem igazán találtam a neten erre vonatkozó írást, ezért gondoltam, hogy itt megkérdezem, hátha valaki tud valami okosat rá.

Nővéremnek fáj nagyon és csak ibuprofent szed rá, de van lámpája, csak nem tudja, hogy azt használhatja-e?!



2020. jún. 10. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladt területet még tovább melegíteni? Nem biztos hogy jó ötlet.
2020. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó gyulladásra a meleg, valamilyen hűsitő reuma krémmel kenegesse, de nekem 1-2 hónapig tartott a vállfájdalmam, nehezen múlt el.
2020. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő is ezért nem használta eddig, mert nem volt benne biztos. De akkor arcüreggyulladásra, vagy fülgyulladásra meg miért jó? Bocsi, hogy ilyen tudatlan vagyok
2020. jún. 10. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azokra sem mindig jó, van akinek rosszabbodik tőle az állapota, ott is csak akkor érdemes ha az orvos ezt mondja.
2020. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladt területet nem szabad melegíteni, ellenben egy jó gyógymasszőr csodát tehet.
2020. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!