Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A lúdtalp mennyi idő alatt...

A lúdtalp mennyi idő alatt gyógyul?

Figyelt kérdés
Lúdtalpam + harántsüllyedésem is van, 45 éves férfi vagyok. Sok járkálástól, állástól megfájdultak a lábaim ( lábfej). Csináltattam speckó talpbetétet, hordom is, de ezzel is fáj. Tisztában vagyok vele, hogy az én csontjaim már nem olyan könnyen alakulnak, mint egy kisgyereknek, de kezdem unni az állandó fájdalmat. Kibírható, de sántikálok. Mire számítsak, mennyi idő után érzek javulást? Köszönöm!

2020. júl. 19. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog meggyógyulni soha, ez csak mechanikai korrekció. Pár hét alatt javulni fog.
2020. júl. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

41 vagyok és ugyanez VOLT nekem is. Nekem 17ezerért készítettek szintén speckó talpbetétet, a fájdalom azóta MEGSZŰNT, 3 hét alatt. Annyira fájt már, hogy ki akartam dobni a betétet 1 hét után, de erőltettem a betéttel való járást. Ha érdekel, megkeresem a címet ahol készítették, a körúton, lehet neked nem jól csinálták.

Dr Orto, azt hiszem.

2020. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!