Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Édesapám felfekvéses sebére...

Édesapám felfekvéses sebére keresem azt az ezüst kolloidot,ami eredeti.Honnan tudom megrendelni?Kezelőorvosa kérte ,hogy szerezzem be.Üzletbe akartunk venni,Dr.Juice márkáju Száj öblögető ezüst kolloidot akartak adni,mondván az is jó a felfekvésre.

Figyelt kérdés
ezüst kolloid,felfekvés,4.stádium

2020. júl. 24. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Bàrmelyik jó.
2020. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező. Orvos vagyok. Váltsatok orvost azonnal! Felfekvésre modern, intelligens kötszerek jók a seb állapotától függően, pl. Hydroclean, Hydrotaq stb. továbbá normális sebellátás, az elhalt szövetek eltávolítása stb.


Ez az ezüst kolloidozás egy baromság. Értelmetlen pénzkidobás.

2020. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát nekem a bőrproblémàmat renderakta... Amit 2 hónap alatt az orvos nem tudott
2020. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Mert az ezüstnek van önmagában is antibakteriális hatása, van ezüst impregnált kötszer is, de felfekvésre nem ilyen kell.
2020. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves 2 es orvos.

Ausztriában élek a baleseti kórházban Bécsben azt használják, de szerinted nem jó...

2020. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Ezüstkolloidot? Kötve hiszem. Ezüst impregnált kötszert esetleg. Attól mellesleg, hogy a traumatológus azt használja még lehet sz.r. Pláne hogy az átlag traumatológus krónikus sebkezeléshez pl. decubitus rohadtul nem ért. Felfekvésre modern kötszer való nem a hókusz-pókusz.


De nyugodtan meg lehet keresni Prof. Dr. Daróczi Judit kolléganőt az Istenhegyi Klinikán aki országosan a legnagyobb szaktekintély a témában és ő is hasonló véleményen lesz, mint én.

2020. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Édesapámnak a fenekén 4.stádiumu felfekvés van,kivágták,de nagyon nehezen gyógyul mert elég nagy seb.Gyakorlatilag a gerinccsigolyája is látszik.Bármit megtennénk,hogy meggyógyuljon ez a mély seb,és nem gondoltam hogy amit orvos ajánl nem lehet jó.
2020. júl. 27. 09:49
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

A testtájat tehermentesíteni kell decumatrac stb. és a beteget rendszeresen forgatni kell. Gondolom az úr le van fogyva, mindenképpen fehérjét és kalóriát kell bevinni, mert enélkül a sebgyógyulás lehetetlen. Megfelelő tápszert a háziorvos is tud felírni. A sebre pedig modern kötszerek kellenek, Hydroclean Plus stb.,meg egy orvos aki ért ahhoz amit csinál és nem hókusz-pókusz szintjén gyógyít, aki követi a sebet.


Ezeket egy jó háziorvos is meg tudná csinálni. Lehet, hogy érdemes őt bevonni.

2020. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ó és fekvőbetegnek háziorvos is írhat kötszert.
2020. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 8.-es válaszoló! Privátban kérdezhetek pár dolgot?Úgy tudom,Ön az orvos.

Édesapám sajnos a Szikszói Krónikus belgyógyászaton van,de szeretnénk másik intézménybe elhelyezni.Itthon sajnos nem tudjuk ellátni.Katéterezik,pelenkázzák,és a sebe is nagy...

2020. júl. 28. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!