Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szúnyogcsípésre melyik kenőcs...

Szúnyogcsípésre melyik kenőcs a legjobb?

Figyelt kérdés
Iszonyúan viszketett este a szúnyogcsípésem, több helyen is megcsípett. Melyik kenőcs csillapítja legjobban a viszketést? Fenistil nem hatott.

2020. júl. 29. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
ecet.Próbáld ki.
2020. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cinkes rázókeverék, patikából
2020. júl. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ecetes víz valóban jó volt, hosszú szenvedés után azzal kentem be és jobb lett,, de azért megnézem ezt a cinkes rázókeveréket is.
2020. júl. 29. 08:18
 4/7 A kérdező kommentje:
A Naturlandos csípés utáni krémet próbálta már valaki?
2020. júl. 29. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom ki pontozott le az ecet-ért. Nekem az a legjobb rá és a legolcsóbb is.
2020. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem, ne foglalkozz vele, sokan abban élik ki magukat ha lepontoznak. Én hasznosnak ítéltem és köszönöm a válaszod.
2020. júl. 29. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Én aloe vera géllel szoktam bekenni, de az almaecet is nagyon jó volt, nemrég próbáltam ki. Mindkettő több órára elmulasztotta a viszketést.
2020. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!