Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Net hirdetésre rendeltem...

Net hirdetésre rendeltem KERADERM+ gombaölő krémet. Átvegyem-e, amikor meghozzák, vagy átverés az egész?

Figyelt kérdés
Állításuk szerint véglegesen megszűnteti a (láb) körömgombát.....de persze közben olyan elszólása is volt, hogy: mivel először vagyok (náluk), tud adni egy kis kedvezményt. Ugye, ez egy logikai bukfenc....mert, ha végleg megszűnteti, akkor nincs értelme a 'visszatérő vendég' fogalomnak (náluk). És, persze a netem egy tubus cucc árát írták meg (mint ha csak annyi lenne), de a telefonos beszégetésben már 7, ill. 5 tubus volt az opció, amit nagyjából másfél hónap alatt kenegetnék el. (kb. 40 ezer Forintért).
2020. aug. 2. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez elég átverés-gyanús. Jobban jártál volna, ha bemész a patikába és megkérded a gyógyszertáros, mit tudna ajánlani.
2020. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Net hirdetésre ...." Cégnek, gyártonak utánanéztél?
2020. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! - Végül is, az sem biztos, hogy a hivatalos gyógyászatban annyira meg lehet bízni. Gyógyszermaffia...ugye, ismerős fogalom.
2020. aug. 2. 21:44
 4/4 A kérdező kommentje:
2020. aug. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!