Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudok homeopátiás gyógyszert...

Berni5 kérdése:

Tudok homeopátiás gyógyszert ami jó mandula gyulladásra?

Figyelt kérdés
Lymphomyosot használtan, de már nincs forgalomban

2020. okt. 7. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Az megvan, hogy a homeopátiának legjobb esetben is csak placebo hatása van?
2020. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tevenyereggyarto ***** válasza:
62%

“Tudok homeopátiás gyógyszert ami jó mandula gyulladásra?”


Bármelyik, illetve egyik sem.

2020. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Cukros víz. Kb ugyanaz a hatás
2020. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Halls cukorka egy próbát megér, ar-érték arányban sokkal jobb, hatásra ugyanaz
2020. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen, Immuneshot ot használok! Semmi gyógyszer nem használ nekem! Ezzel gargalizálok! Fulvosav van benne! A Fulvosav tulajdonsága hogy azonnal be tud szivódni a sejtekbe, ott fejti ki az antibakteriális hatását, valamit beviszi a asvanyi anyagokat azonnal. Dr Linus Pauling 2 x es Nobel dijas szint ez minden baj es betegség oka! Ezen kivül Silver spray! Ez annyival jobb, hogy ebbe ezüst kolloid is van.. (és benne is van!) ez 650 bakteriumot tud egyszerre elpusztitani! Az Immuneshot ot tudok adni darabra is. Ha erdekel keress, es segitek olcsobban hozzájutni
2020. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 HappyHug ***** válasza:
49%
oscillococcinum, lándzsás utifű szirup, bíborkasvirág szirup, kakukkfű tea, kamilla tea, sinupret. Én ezeket szoktam használni, bár torokfajasra. A mandulagyulladás már komolyabb.
2020. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felsorolt a 6-os egyeduk az első homeopátiás készítmény...

A többi gyógynövényes szer és még érnek is valamit!

2020. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Musztafa Kebab ***** válasza:
18%
Én tudjam, hogy tudsz-e?
2020. dec. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezt a gyógyszert keresi, az rendelje meg külföldről, vagy van olyan gyógyszer futár cég, ami beszerzi kérésre. Nagyon megéri, 2 évnyi taknyoskodás, fülgyulladás és antibiotikum sorozatok, orvosi immunerősítők és a legkülönfélébb vitaminok után ez tényleg hat a gyerekemnek. Nem is drága, nagyon kiadós, egy 100 ml-es üveg egy 5 évesnek szűken kitart a szezonra.
dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!