Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Dr Chen vitaminok és étrendkie...

Dr Chen vitaminok és étrendkiegészítők megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Ezek a termékek be vannak vizsgálva?
2020. nov. 11. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
én ilyeneket nem szednék be, az étrendkiegészítők híresen regulálatlanok
2020. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Egy õrült kínai sufni laborjában készült bizonytalan készítmény.Szerinted be van?
2020. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
15 éve szedem az egyik terméket, bevizsgált. OGYÉI eng. száma van.
2020. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Megmondjam mi a jó, édesapa? Reggel egy feles szilva és két-három csík zsírszalonna fehér kenyérrel, lila hagymával. Asszem ettől még a koronavírus is összesz@rja magát.
2020. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
#3 az egy dolog, de a feltételek egyáltalán nem szigorúak, szinte azt se kell bizonyítaniuk, hogy az van benne amit állítanak. itt a törvénnyel van a nagyobb baj, nem feltétlenül a termékkel.
2020. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Így szaporítják köztünk az alvóügynököket aztán dr.Cheng gondol egyet és itt nekünk kicsengettek.
2020. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is nézegettem, de nem mertem venni.
2020. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem a térdemre zöldkagyló és kurkuma kapszulát, több dobozzal beszedtem és használt.
2020. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Akkor olvassunk egy kicsit az előítéletek helyett: [link]

Az, hogy ogyéi vagy oéti szám, nem jelent semmit. Bárminek lehet ilyen száma, amit bejelentett a forgalmazója a megfelelő adatokkal.

A drChen egy helyben alapított nagy múltú cég, komoly magyarországi bázissal, sok Magyarországon készülő termékkel.

(Miközben vannak olyan tökmagyar nevű márkák, amik meg kizárólag kínai tápkiegészítőket forgalmaznak, pl. Jó Közérzet Vitamin...)

Sok hiánypótló termékük van és elérhető árakon. Sok mono szer komoly szakértelemről tanúskodik, nem csak odalöknek valami látszatkamucuccot a fogyasztónak, mert csak az a lényeg, hogy vigyék, ezek tényleg átgondolt készítmények. Nyilván nem mind, pl. a multivitamin az ugyanolyan silány, mint az összes többi gyártóé, kivéve egy-két üdítő (és méregdrága) kivételt ( [link] ).

2020. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

"Megmondjam mi a jó, édesapa? Reggel egy feles szilva és két-három csík zsírszalonna fehér kenyérrel, lila hagymával. Asszem ettől még a koronavírus is összesz@rja magát."


Ja, meg a májad és a szívbillentyűid is.

2020. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!