Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csont kovácsok munkájjáról,kér...

Csont kovácsok munkájjáról,kérdeznélek titeket? A derekam tiszta izom csomó,korház nem fogad nagyon fáj. Mit tenne velem 7-8e ft kér kb

Figyelt kérdés
Csak a derekammal van baj ,régebben nehéz fizikai munkát is csináltam.

2020. nov. 11. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az izomzatoddal van baj, akkor nem csontkovácsra van szükséged, hanem egy nagyon jó masszőrre, aki nem csak simogat, hanem rendesen átdolgozza az izmaidat. Mindezt kúraszerűen, nem egy alkalomtól kell várni a csodát, heti 2x egy hónapon keresztül, aztán lehet csökkenteni, de majd a masszőr megmondja. Valamint célirányos edzés, ehhez egy gyógytornászt kellene felkeresni, aki a megfelelő technikákkal nyújt.
2020. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én masszőrhöz mennék.Ezeket az összerándult izom csomókat szét kell maszirozni.Gerinc sérv is állhat a háttérben.A megkopott porckorong ideg végződéseket nyom,amitől az ideg összerántja az izmokat.

Gyógyfürdő is jó lenne,de most...

A háziorvos azért írhatna fel izom lazitó tablettát.

Nagyon jó kenőcsök is vannak,de itt nem lehet megnevezni.

2020. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is masszőrhöz mennék. Ott is van, aki csak simogat kb. de vannak jók. Kecskeméti vagyok, de felmegyünk ez miatt Pestre, ott tálaltunk egy női masszőrt, iszonyú jó. Nagyon fáj, azért imádkozom közbe, hogy elájuljak, annyira fáj,de sokkal jobb utána. Pedig 10 éve jártam előtte,egy másikhoz, az nem igazán fájt, de a csomók nem is tűntek el
2020. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem akkor kihagyom a csontkovácsot.

Masszőrnél nektek kb hány alkalom volt erezhető?

2020. nov. 12. 06:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jó masszőrnél már az első alkalommalvolt erezhető változás,a réginél hiába jártam hetente, ott nem éreztem
2020. nov. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

A különbség a masszőr és a csontkovács között, hogy a masszőr átmozgatja szét nyomkodja a csomókat, míg a csontkovács helyre rakja azokat. Igaz a masszőr olcsóbb. (Persze mint minden szakmában úgy a csontkovácsok és a masszőrök között is van jobb és kevésbé jó) Az ajánlásokat érdemes figyelembe venni...

Szép napot.

2020. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csontkovácshoz járok havi 1x, kiropogtat, utána kapok egy jó kis masszázst is, sokat javult az ín derekam is, meg a vállaimmal van vaj inkább.
2021. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Derek nyujtas: haton fekszel a foldon. Felhuzod mindket labad es jobbra balra forditod mindkettot.


Masik:

Haton fekszel. Jobab felhuz derekszogbe es balra letesz. Kozben a bal karodat a masikra fekteted nyujtva. U ez masik oldalra is.


Dereklazito meg a tanc .


Mis gumilabdat nyomj a fal es derekad koze es dolj bele es korozz.


Tompa ujjnyi vastag szekrenygombba dolj bele derekkal es korkoros mozdulatokkal nyomkodd meg. Azonnal lelazul a derekad.


Attol merev meg a derekad,ha a feneked nem nyujtod. Tehat ulj le,jobb boka a bal terdre es a jobb terded nyomod lefele. Ugyanez forditva is.



Eddz melyhatizomra is.


Van elektromos tapasz,izomstimulalo,ami lelazitja. Barhova tudod vinni magaddal taskaba es pillanat alatt felrakod. 5 percet van rajtad es lelazulsz.

2021. jan. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitok :)
2021. márc. 21. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!