Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Értisztításra használt valaki...

Értisztításra használt valaki "csodaszert"pl.Hearttonus vagy egyebet? Esetleg házi készítésűt,fűszerek,fokhagyma,citrom? Kérem ossza meg tapasztalatát,receptjét.

Figyelt kérdés

Kérem a válaszban írják hozzá,hogy tapasztalat,vagy hallómás alapján írnak.

Köszönöm,szép napot.



2021. jan. 7. 09:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Mi a konkrét diagnózisod?

Az orvosod nem írt fel arra speciális, megfelelő gyógyszert?

2021. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég hatásos enzim. [link]
2021. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:Fülzúgás,magas vérnyomás,érmeszesedés.Konkrétan csak a vérnyomásra van gyógyszer,ami a leírása szerint az érzékelő receptorokat arra készteti,hogy ne küldjön jeleket a vérnyomás emelésére.Viszont oka van annak,hogy a szervezetnek szüksége van a nagyobb nyomásra,a megfelelő vérmennyiség áramlásához.Magyarúl,nem az okot szünteti meg a gyógyszer,csak a tünetet.Az erek szűkűlete miatt növekszik a vérnyomás,ezt szeretném tisztítani.Erre nem csinálnak a gyógyszergyárak készítményt,mert akkor egészségesek lennének az emberek,s nem vennék meg a sok tünetet kezelő szert.
2021. jan. 7. 10:02
 4/28 anonim ***** válasza:
26%

Látom, magas fokon továbbképzett eü szakértő is vagy!


akkor miért a GYK-n kérdezősködsz???


LOL

2021. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es

Írásom,"csak" logikán alapszik,illetve elolvastam hogyan,és miért működnek a vérnyomáscsökkentő gyógyszerek.

Írtam,hogy miért nem orvostól érdeklődöm,leírom mégegyszer,az orvos nem az okot szünteti meg.

2021. jan. 7. 10:50
 6/28 anonim ***** válasza:
28%

ja persze.... az orvosok direkt nem akarnak meggyógyítani....


háttérhatalom, gyapjas alakváltók, esetleg Soros áll mögöttük? :-D

2021. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Gyapjas alakvalto. :D
2021. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Prosperatív törzs.. :D

A fokhagyna tényleg jó. Sajnos leghosszabb kuram eddig csak egy hónap volt, de mindennap ettem. Teny hogy az anyagcserem helretette, az ereimet nem latom igy nem tudom azzal mit csinalt. De orvosilag bizonyitottan jotekony hatasu. Fereguzo, verhigito, vernyomascsokkento, jodtartalmu, illoolajos emesztestsegito vitaminbonba stb.. :) az almaecetnek olvass utana, ha megtetted esetleg meg is oszthatnad. :)

2021. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%
Én azt hallottam, hogy ez hülye kérdés! Miért kéne az eret tisztítani? Koszos? Vagy hogy érted? Vagy a földre ejtetted???
2021. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A nem hasznosulo anyagok bekerulhetnek az erfalba es ha igy van a szoveteket kell valahogy regenaralni. Ez hasonlo ahhoz, hogy ha a tanyan jatszol a koszba, meg kell furodnod ha tiszta akarsz lenni. Az elv hasonlo. :D
2021. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!