Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vannak orvosok ezen az oldalon?

Vannak orvosok ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Sok kérdést látok amit kifejezetten orvosnak tesznek fel, de nem hiszem hogy ez jellemző lenne. Vagy nem így van?

2021. jan. 23. 22:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%
Hát szerintem a legtöbb orvosnak van jobb dolga is mint egész nap gyakori kérdéseken válaszolgatni de pár orvos biztos van aki néha felnéz az oldalra
2021. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, ezért kérdezem
2021. jan. 23. 22:25
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Van. Én is az vagyok, van egy háziorvos ismerősöm, akiről tudom, hogy fel szokott járni, meg egy belgyógyász barátnőm, aki szintén.

Bár az alternatív gyógyítás kategóriát eszembe nem jutna olvasni, csak azért vettem észre, mert az egészség kategórián belül van..

2021. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Több orvos is van. Radiológus, nőgyógyász, háziorvos...


És például egy nyugisabb ügyelet tipikusan ilyen gyakori nézegetős idő. Megjegyzem semmi értelme igazából orvosként választ írni, mert normálisan válaszolok egy kérdésre, kapásból lesz vagy öt baromi okos laikus aki leírja, hogy hülye vagyok, még akkor is ha az, aktuális protokollt írom le. Ha meg leírom hogy orvos vagyok, akkor meg biztosan hazudok.

2021. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
csak az van
2021. jan. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

#4

"aki leírja, hogy hülye vagyok, még akkor is ha az, aktuális protokollt írom le."


Ezek nagy része troll, nem kell velük foglalkozni.

Egy másik része pedig egyszerűen csalódott a konvencionális orvoslásban és nem képes általánosítás nélkül hozzáállni.

Azt sem lehet tagani, hogy sajnos vannak olyan orvosok is, akik nem tartják a lépést a legújabb kutatásokkal és a 40 éve tanultak alapján dolgoznak. Sajnos sok esetben az "aktuális protokoll" sem tart lépést a legújabb kutatási eredményekkel. (Lásd az ajánlott napi D-vitamint 2012-ben emelték fel 200 NE-ről 2000-re, amikor az alternatív gyógyászatban már sok helyen 5000 volt a minimum. És még most is vannak orvosok, akik 200-at ajánlanak.) Vagy a lázcsillapítás.


Félreértés ne essék, tisztelem és becsülöm az orvosokat, nélkülük összebukna a világ, de sajnos be kell látni, hogy köztük is vannak kóklerek, mint az összes többi szakmában.

2021. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs
2021. jan. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
én csak alja ápoló vagyok :/
2021. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Vannak
2021. febr. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
akkor nem alja, így jobb?
2021. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!