Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van bármilyen krém,lemosó ami...

Van bármilyen krém,lemosó ami valakinek segített a hátán levő pattanásokon?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje vannak pattanások a hátamon ami eléggé zavar,több mindent kipróbáltam,orvosnál is voltam viszont amit felírt az nem használt
2021. febr. 3. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ordinary! Ezek a legjobbak! De tudod, az is lehet, hogy nem mosod meg rendesen a hátad, zuhanyzás közben. Ha az arcodon nincs sok, de a hátadon van, akkor az lehet a baj.
2021. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a tejtermekeket teljesen, nekem ez segitett, pedig konkretan nem vagyok ra allergias. Amiota nem fogyasztok, max 2 hetente egyszer sajtot, azota nincsenek pattanasaim,pedig elotte kuzdottem veluk rendesen. Nekem is voltak a hatamon, arcomon, de meg a fenekemen is. Ja meg persze minimalizald a sos,zsiros, edes nasikat is.
2021. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Angel3000 ***** válasza:
16%
Kedves kérdezô! Jót tenne, ha csinálnál egy Kiwi-solárium kúrát! Minden jót!
2021. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!