Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » VitaSolaris D3 vitamin kampány...

VitaSolaris D3 vitamin kampánya tényleg igaz?

Figyelt kérdés

Egy évre elegendő D-vitamint lehet ingyen így kapni, vagyis csak a postaköltséget kell kifizetni, ami potom összeg.


Szerintetek ez mennyire lehet valós? Én kicsit bizalmatlan vagyok.


Előre is köszi.



2021. febr. 13. 21:17
 1/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, nekem is nagyon becsapása szagú a dolog.
2021. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cowika válasza:
A tv-ben és az NLC oldalán ( [link] hallottam róla. Nem hiszem, hogy ez a két média kamu hírt közölne. Viszont én is kételkedtem benne, megrendeltem kb. 2 hete. Már el is feledkeztem róla. Ma jött a postás, és hozta a D-vitamint. Gondolom, így promózzák…
2021. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Endura ***** válasza:
100%
Valóban küldeni fogják az éves vitaminadagot és csekken kell befizetni az árát.Viszont ha bejelölöd,hogy kereshetnek marketing céllal,akkor meg nem tudsz szabadulni ettől a cégtől,mert levakarhatatlanok,max tiltod a számukat,abból viszont rengeteg van nekik.Régebben halolaj kapszulát rendeltem tőlük,azt is így promózták,de az csak 1 havi adag volt.Ha tényleg az van benne,amit írnak,akkor nagyon megéri a kellemetlen hívások ellenére is.Ja a cég neve:Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.,csak ezzel a névvel már nem nagyon tudnak új ügyfeleket szerezni,ezért van szerintem ez az új promózás.
2021. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem ma jött meg. Ha nem adod meg a telefonszámodat a rendelésnél,akkor legfeljebb emailben tudnak reklámokat küldeni utána.
2021. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ma jött meg. 360 db, hosszúkás műanyag dobozban. 570 Ft-os csekk jött vele, amit április 1-ig kell befizetni 😀
2021. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem kamu. Megrendeltem, megjött, csak a postaköltséget kellett kifizessem.
2022. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a reklámban említett D3 mellett megrendeled az OmegaMarine Premium -ot is, akkor a következő feltételeket is el vállalod:


"Igen, szeretnék élni ezzel a különleges ajánlattal. Megrendelem a VitaSolaris® D3 étrend-kiegészítőt INGYEN és az éves készlet OmegaMarine™ Premium-ot 50% kedvezménnyel, melyet 12 kényelmes részletben, egyenként 4 495 Ft-os részletben fizetek 8 990 Ft helyett (összesen 53 940 Ft 107 880 Ft helyett). Ezen kívül kapok egy elegáns Leo Bernard karórát egy igazi gyémánttal teljesen INGYEN."


Tehát havonta 4 495, összesen 53 940 Ft - és automatikusan (?) megújul minden évben. ;)


*

"b) További Termékcsomag(ok) megrendelése


ba) Egyes konstrukciók esetén, amennyiben a Vásárló az első termék megrendelését kö­vetően nem jelzi Társaságunk részére, hogy a 8. ponttal összhangban további termékekre nem tart igényt, úgy az első megrendelést követően a Vásárló megrendelésének megfe­lelően havi vagy kéthavi rendszerességgel küldjük a 30, 60 vagy 120 tablettát vagy kap­szulát tartalmazó további termék csomagot mindaddig, amíg a Vásárló nem nyilatkozik a jelen feltételekben jelzett elérhetőségek bármelyikén a további Termék megrendelésének lemondásáról.


bb) Éves megrendelés esetén a 360, 720, vagy 1080 kapszulát/tablettát tartalmazó csomag átvétele után a Vásárló a termék ellenértékét havi rendszerességgel, a Natural Pharmaceuticals által kiállított számla alapján köteles teljesíteni.


bc) Éves előfizetés esetén a 360, 720 vagy 1080 kapszulát/tablettát tartalmazó csomag átvétele után a Vásárló a termék ellenértékét havi rendszerességgel, a Natural Pharmaceuticals által kiállított számla alapján köteles teljesíteni. Amennyiben a Vásárló az első éves termék megrendelését kö­vetően nem jelzi Társaságunk részére, hogy a 8. ponttal összhangban további termékekre nem tart igényt, úgy az első megrendelést követően a Vásárló megrendelésének megfe­lelően éves rendszerességgel küldjük a 360, 720 vagy 1080 tablettát vagy kap­szulát tartalmazó további termék csomagot mindaddig, amíg a Vásárló nem nyilatkozik a jelen feltételekben jelzett elérhetőségek bármelyikén a további Termék megrendelésének lemondásáról.


bd) Éves vitamin megrendelése esetén a számla ellenértékét egy összegben kell befizetni (kivéve Vitamin K2+) a termékhez mellékelt postai feladóvevény segítésével vagy internetes fizetéssel.


A Vásárló az átvételt követően a kézhezvételtől számított 14 napon belül visszaküldheti a terméket bontatlan csomagolásban, ez esetben a Vásárló nem köteles a termék megfizetésére. A vásárló a termék felbontása esetén nem jogosult a termék megvásárlásától elállni. A termékkel egyidőben küldött ajándék a csomag részét képezi, így visszaküldés esetén azt az étrend-kiegészítővel együtt kell visszaküldeni."

2023. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!