Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fülzúgás (tinnitus) esetén...

Fülzúgás (tinnitus) esetén melyik lehet nagyobb pozitív hatással a CBD olaj vagy a proinzulin c-peptid?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
egyik sem
2021. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
CBD termékekkel (is) foglalkozom, nem fog neked segíteni. A másik sem valószínűleg.
2021. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod ? Esetleg tudsz valamit ajánlani ? Ki fogytam az ötletekből.
2021. márc. 2. 22:21
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne ilyen hatása (a CBD-nek), akkor a marketingeseim ezzel is reklámoznák :D
2021. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sajnos a tinnituson nem segít semmi. Ezt így kell elfogadni.
2021. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Orvossal konzultáltál már? Megnézték mi okozhatja nálad? Csak mert lehet olyan oka is, amin lehet segíteni. Nem cbd olajjal és nem minden esetben, de egy kivizsgálás lehet nem árt és lehet egy fül-orr-gégész vagy egy neurológus többet tud segíteni, mint a gyakori.
2021. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Voltam fül-orr-gégésznél, nem tudta mi lehet a gond. Értágítót és egyensúly gyógyszert írt fel, amit egy hónapig szedtem eredménytelenül. Vissza mentem és a neurológiára küldött ahol elvileg az orvos szerint egy sérült idegszál okozza. Fel írt egy idegregeneráló és egy szédülés elleni gyógyszert. Azt mondta 3-4 hét és elmúlik, de semmi.
2021. márc. 3. 18:50
 8/21 Grimfox ***** válasza:
Ha megnövekszik a belső füledben a nyomás, akkor sem csillapodik le egy időre a zúgás? Például amikor befogott orral, és csukott szájjal ásítasz.
2021. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor sem.
2021. márc. 5. 21:06
 10/21 Grimfox ***** válasza:

Így jobban utánanézve olyan sok dolog okozhatja, hogy még a szakorvosnak sem lehet könnyű megállapítani az okát...

Nézték a fogaidat, nem egy rossz fog okozza e? Vagy más gyulladt ideg? Esetleg a keringésed? Le tudod írni, milyen lehetséges okokat vizsgáltak?

2021. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!