Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miert erzek szorito erzest a...

Miert erzek szorito erzest a torkomban pl nyelesnel vagy beszelesnel neha? Elkaptam valamit? Anyukam lassan 1 heten itthon van mert fajt a torka mev ilyenek de az orvos semmit nem irt neki. Lehetseges h elkaptam anyamtol?

Figyelt kérdés
Mit szedjek? Vagy elmulik? Penicilin allergiam van
2021. márc. 8. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerdan es kb hetvegeig bevolt gyulladva a torka es az orvos nemirt semmit. Utalom ezt az orvost
2021. márc. 8. 13:00
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván elkaptad tőle. Ha nem mandula gyulladás, akkor nem is kell antibiotikum. A torokgyulladást szinte mindig vírus okozza, amire nem kell gyógyszer. Forró tea, méz, gyömbér, strepsils vagy egyéb hasonló, torokfertőtlenítő spray, ilyenek. Ezeket nem kell felírnia az orvosnak. Majd elmúlik, ki kell várni, nem dől őssze a világ.
2021. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor elkeptam tole?:( ő meg nemakarna tesztet se csinalni
2021. márc. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!