Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vizenyős lábra alkalmazható...

Vizenyős lábra alkalmazható valamilyen alternatív megoldás?

Figyelt kérdés
Nagymamámnak (74) pár hónapja vizenyős a lába, az egész lábfeje fel van dagadva, nem törődik vele. Én inkább az alternatív megoldásokat szeretem, csontkovács, vagy kiropraktőr tudna ezen a problémán segíteni? Vagy valamilyen terápia jó rá? Vagy csak valami gyógyszer lehetséges? Aki tud, kérem segítsen! Köszönöm! :)

2021. márc. 27. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Először is jó lenne tudni, hogy mi a problémája? Mi okozza?

Amúgy orvosi indikaciora nyirokmasszazs. Gyógymasszőr vagy nyirokmasszazsgep - ez utobbirol mindenképp szakembert kell megkerdezni.

2021. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt tényleg fontos tudni mi okozza.1 -1 alkalommal viszont jó a lábfelpolcolás, fekve szív magassága fölé emeli a dagadt lábát,így elvileg a szív kipumpálja a vizet.Anyósommal ,80 éves,egyszer-egyszer csináltuk míg ki nem derült, hogy elfelejtette bevenni a vízhajtóját.
2021. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

1, aha, nyirokmasszázs. Már ha nyiroködéma...

Láttál nyirokmasszázs után keringési elégtelenség miatti tüdőödémától fuldoklót? Én igen. Ott is azt gondolta a család, de jó lesz a lymphoedema-masszázs (kar, pm beültetés után). Csak arra nem gondoltak, kibírja-e a szervezete a keringésbe jutó nyirokmennyiséget. Nem bírta, három nap fuldoklás után belehalt.

2021. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3, tudsz olvasni? Odairtam, hogy "ORVOSI INDIKACIORA", nem ártana szöveget ertelmezned.

Odairtam azt is, hogy tudni kéne, hogy mi a probléma.

2021. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Ez ott marad.
2021. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha például a keringése gyenge, és azért ödémásodik, akkor a masszázs nem segít. Ki kell deríteni az okot, és azt kell kezelni. Az ödéma csak következmény. Meg fog szűnni az ödéma, ha az okot kezelni fogják, és javul.
2022. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!