Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 16 évesen milyen altató/nyugta...

16 évesen milyen altató/nyugtató gyógyszert teát bármit ajánlotok vény nélkül?

Figyelt kérdés

Hogy megértsétek, és ne támadjatok le azzal hogy hülyeség;

Nincs külön szobám, a testvéremmel vagyunk egyben, nem tudok mellette aludni. Ő nem vesz részt az online óráin, én igen. Nekem reggel 8kor kellnem kell, míg neki felborult a nap és este, napközben alszik (du. 4 körül szokott kelni), este nyomkodja a telefonját, Tv-t néz, ki be járkál, én pedig bármi apró kis tényezőtől nem tudok aludni, fény, hang, bármi. Amióta otthon "tanulnak" az általános iskolások, egyszerűen egy óráig forgolódom, aztán sokszor inkabb neki állok sorozatozni hogy lefárasszam magam, meg mert azon vagyok hogy úgyse tudnék elaludni tőle, próbáltam beszélni vele de aztmondja csukjam be a szemem, és tegyek párnát a fejemre:).

Mit tanácsoltok?



2021. ápr. 15. 10:51
 1/6 anonim válasza:
100%

Valeriana night.


Végy nélkül kapható , gyógynövényes. Nekem egészen bevált.

2021. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 merhabal válasza:

Magne b6 álom.

Valeriana Relax.

Macskagyökér kapszula.

Ezek közül bármelyik jó.

Vény nélkül kaphatóak és nem csapnak szét.

2021. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Magyarázd el az aranyos kis tesódnak, hogy

1; nem körülötte forog a világ

2; csúnya világ köszönt rá, ha szándékosan felborítja a cirkadián ritmusát.

2021. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grimfox ***** válasza:
Citromfű tea lefekvés előtt fél-egy órával. 16 évesen még ez egész hatékony lehet. Ha csak ritkán akarod használni, nem minden nap, akkor komló-citromfű-levendula keveréket is használhatsz. komló 1rész, citromfű két rész, levendula 1 rész, vagy ha túl erős íze van, akkor 0.5 rész. A részeket úgy tudod kiszámolni, hogy beszerzed az össze teának való növényt, és amiből két rész kell, abból két evőkanállal raksz egy nagy nejlonzacskóba, amiből egy részt, abból egyet, amiből felet, abból felet. Aztán összerázod. Így kapsz úgy 3-5 napra való adagot. Ha több keveréket akarsz csinálni, akkor arányosan növeled, hány kanállal raksz a zacskóba. Megduplázod a mennyiséget mindenből, betartva az arányokat. Amikor jól összeráztad, és minden elkeveredett, egy légmentesen zárható, páramentes edényben kell tárolni a keveréket, és egyszerre mindig csak 2-3 teáskanálnyi teafüvet kell belőle kivenni, amit le akarsz forrázni.
2021. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gömbicica ***** válasza:
tesó menjen ki telózni stb a konyhába, vagy WCbe vagy bárhova.
2021. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vitaking citromfű kapszula
2021. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!