Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vékás Misi csontkovács kezelés...

Vékás Misi csontkovács kezeléséről vélemény?

Figyelt kérdés
Porckorongsérvem van,műtétetet nem javasolnak,és nem is szeretném. Face csoportban olvastam Róla,de személyes tapasztalatra is kíváncsi lennék.

#fájdalom #megoldás #Műtételkerülés
2021. ápr. 24. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Csontkovács soha
Jó szakember
Mást ajánlok
Műtét
Gyógytorna
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Sérvre: gyógytorna, súlyzós edzés (a gyógytornász utasítása alapján, gerincmerevito izmok megerősítése kis sullyal) ill. időnként masszázs.


Csontkovacsot nagyon nem ajánlom. Vendegemnek nyaki serve volt, amivel azért elvolt, de elment az egyik nagy szakemberhez, azóta mozdítani is fáj neki. És sajnos nem ő az egyetlen.

2021. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,túl több komoly szemműtéten,ezért sajnos a gyógytorna sem egyszerű,hajolni/emelni problémás. Sajnos évek óta keresem a megoldást. Próbáltam a gyógytornát,sajnos a szememnek megerőltető. A gyógymasszázs kevés. Én is tartok a csontkovácstól,egyedül Ő az akit biztonságosnak érzek.
2021. ápr. 24. 22:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs' a szóismétlésért,bár ez a helyzet ilyen sorozatosan "sajnos" az esetemben :(
2021. ápr. 24. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a gyógymasszázs ide kevés, azért is írtam, hogy alkalmanként. Mert ha az edzést és a gyogytornat csinálod mellé, akkor kiegeszitesnek nagyon jó. :)

De akkor nálad ezek kb kilöve.

De mit gondolsz,a csontkovacs mit tudna csinálni, ami hatásos? Ez tényleg érdekel.

2021. ápr. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!