Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit csináltok a gyakori...

Mit csináltok a gyakori fejfájás csillapítására, vagy megelőzésére?

Figyelt kérdés
Mozgok eleget, iszok elég vizet, meg van a vitamin bevitelem is, de az hogy mindig algopyrint, vagy ibuprofént kapkodok be a fejfájásra az már néha kicsit idegesítő. Vérnyomásom viszonylag rendben van, nagyon néha kicsit magasabb, de viszont sokat stresszelek szorongok, ha ez nagyot ad hozzá.

2021. máj. 1. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Légzőgyakorlatok, meditáció.
2021. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg menj orvoshoz, vizsgáljon ki. Legalább egy vérképet kérj. Talán tök egyszerűen megoldható a dolog.
2021. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy szemészet, ha egy picit gyengébb az egyik szemed, attól már fájhat a fejed.
2021. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején nagyon durván migrénes voltam. Aztán más okból életmódot váltottam. Kizártam a gyors felszívódású szénhidrátokat az étrendemből, és elkezdtem bringázni kint a szabadban. Nem tudom, melyik érte a "felelős", de három nap múlva arra döbbentem rá, hogy elmúlt a fejfájásom. :)

Egy próbát megér, ha nem válik be, ártani akkor sem fog.

De fájhat attól is például, ha nem iszol eleget.

2021. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grimfox ***** válasza:
A stressz is lehet oka a fejfájásnak. És a vérnyomást is megemeli, még akkor is, ha nem tolja túl a határértékeken. Egy orvossal mindenképp érdemes kivizsgáltatni, ha nem találnak semmit, akkor majdnem biztos, hogy stressz. Ha attól van, akkor viszont nem a fejfájást kell csökkenteni, hanem a stresszt, és szorongást. Nem feltétlen gyógyszerrel.
2021. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: Nekem is ez segített, de nekem 3-4 hónap múlva faragta le a fejfájást a könnyen felszívódó szénhidrátok kiiktatása!
2021. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fejfájás leggyakoribb oka puszta dehidratáltság.
2021. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!