Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A vitamok, ásványi anyagok,...

A vitamok, ásványi anyagok, gyógygombák pontosan mire jók, konkrétan ez a komplex hatásos mentális dolgokra, kognitív funkciókra, idegrendszer erősítésére?

Figyelt kérdés

[link]


Mit várjak erről?


2021. máj. 27. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is!!!
2021. máj. 27. 14:30
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oda van írva mire jó, ezekre is,bár én nem hiszek az ilyen multivitaminokban, mert nagyban függ attól, hogy a te szrvezetedben hogyan tud hasznosulni. Ennél vannak sokkal olcsóbbak is, szerintem a D-vitamin, C-vitamin bőven elég.
2021. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy a vitaminok önmagukban hatásosak-e mentális funkciókra, mert ezt nem írják, ezért kérdeztem, hogy jók-e mentális dolgokra-e?
2021. máj. 27. 17:13
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Többek között a magnézium, ginseng jó ezekre, de azt külön is lehet kapni, nagyobb hatóanyaggal.
2021. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azokat már szedtem, nagyon nem észleltem változást, hagyom akkor ezt.
2021. máj. 27. 19:30
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Érezni így nem fogsz konkrétan semmit, de ne miattam ne használd, végül is bajod nem lesz akkor sem, ha nem válik be.
2021. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grimfox ***** válasza:

A vitaminok a normális, egészséges működéshez kellenek. Nem serkentő hatásúak. A vitaminok, és nyomelemek az egészséges, azaz normális funkciókat biztosítják. Kálium-nátrium egyensúly, a magnézium, és B vitaminok mind erre szolgálnak. Serkenteni a kakaóban teobromin és kevés koffein van, plusz még egy nagy rakás egyéb hasznos kiegészítő anyag, amik összességében javítják a mentális teljesítő képességet. Ugyanígy bármi más, aminek mérsékelt koffeintartalma van. A memória javítására, annak romlásának megelőzésére, az agy vérellátásának javítására a ginkgo kivonatot tartalmazó készítmények(a tea nem igazán) jók. A vér oxigénszintjének növelésével is javítható a mentális teljesítő képesség.

Ha idegesség, ideggyengeség a gond, ami miatt erősíteni akarod az idegrendszert akkor viszont teljesen más megközelítés kell. Nyugtató, lazító hatóanyagú készítményekkel kell próbálkozni, és kideríteni, mi okozza a valódi problémát. Bármit szedsz, csak tüneti kezelésre jó, problémákat nem old meg.

2021. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!