Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bütyök ellen mit lehet tenni?...

Bütyök ellen mit lehet tenni? (Műtéten kívül)

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, örököltem. Az esetek 95%-ában tornacipőt hordok, ez számomra a legkényelmesebb, így nem hiszem, hogy ez rontana a helyzeten. Műteni nem műtenek meg, a korom miatt. Olvastam hogy gyógytornával lehet javítani rajta. Érdemes elmennem?
2021. jún. 9. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Egy csontkinövésen? Gyógytornával?
2021. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Pont a tornacipők azok, amik tönkreteszik a lábad. Lábujj deformitásokon nem lehet gyógytornával segíteni. Normális cipőben idővel valamennyit javulhat.
2021. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a bütyök kialakul azon normális cipő sem javít már, visszafordíthatatlan. Csak a műtéttel lehet megoldani.
2021. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gyógytornával kapcsolatban nem arra gondoltam hogy eltüntetné (hiszen ez nem lehetséges), hanem hogy a fájdalmat tudja e enyhíteni amit a bütyök okoz! :)
2021. jún. 29. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!