Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valami alternatív, hatásos...

Van valami alternatív, hatásos módszer kancsalság ellen?

Figyelt kérdés
A szem takarásról már hallottam de napi két órát csinálni...

2021. jún. 22. 09:47
 1/5 Grimfox ***** válasza:
A gyerekeknek egy az egyben leragasztják az erősebbik szemét, hogy a gyengébb, ferde szemet erősítsék, és tornáztassák. Ahhoz képest a két óra takarás semmi. Szerintem egyszerűen amikor hazamész, letakarod az erősebb szemed, és úgy csinálsz mindent. Passzív szemtorna. Kicsit kalózosan nézel ki közben, de otthon szerintem mindegy. Lehet hogy aktív szemtornát is érdemes keresni. Biztosan vannak fent gyakorlatok a neten.
2021. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szemtakarás alatt tenyerezést értettem.
2021. jún. 22. 14:58
 3/5 Grimfox ***** válasza:
Na azt két órán keresztül csinálni időpazarlás. Nem tudsz közben csinálni semmit. Akkor már inkább az a tapasz, mint amit a gyerekek kapnak. Vagy vatta, és leukoplaszt.
2021. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát egen.

Na igen ez is egy megoldás. Majd ragasztok oda egy vatta korongot 😀

2021. jún. 22. 18:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha van bárkinek vmi tapasztalata szívesen fogadom. Akár gondolattal gyógyítás vagy vmi teknika
2021. jún. 22. 18:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!