Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen krémet vegyünk masszíro...

Milyen krémet vegyünk masszírozáshoz?

Figyelt kérdés
A barátommal szoktuk egymást masszírozni és gondoltam vehetnénk krémet is. Viszont a Rossmannban nagyon sok féle van. Körömvirág, valami Naturlamdos Rheuma krém amire az van írva, hogy masszírozáshoz. Abból van olaj is. Illetve még van talán levendulás vagy nem is tudom milyen. Kicsit tanácstalan vagyok, hogy mi alapján vegyek, mert nem vagyok szakértő a témában. Előre is köszönöm a segítséget.

2021. júl. 13. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Amilyet akarsz
2021. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, csak nem tudom melyik mire jó, illetve személyes tapasztalatot is szívesen fogadok, hogy ki mit használ, mi vált be neki.
2021. júl. 13. 12:43
 3/8 Á.Zoli ***** válasza:
masszázs olaj esetleg?
2021. júl. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az jobb, mint a krém?
2021. júl. 15. 07:53
 5/8 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Véleményem szerint az olaj komfortosabb
2021. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Olaj jobb, abból van többféle és rá van írva mire jó.
2021. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írj egy privit, hátha többre megyünk:)
2021. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Rengeteg különböző termék van a piacon. A kérdés mindig az mire kell? Illetve mennyire vagy egészségtudatos vagy. A bőrön keresztül sok minden felszívódhat. Keress kololy minőségű krémet vagy inkább olajat.

Ha pl.: ágyban alvás előtt csináljátok. Ágynemű bánhatja.

Vannak sima sikositó(nem olyan) olajak amik nem szívódnak be gyorsan, íly nem kell belőle fél liter. De személy szerint én az izomlazítósat szeretem. Kombinálhatod tiszta illóolajal is az eltérő hatásokért.

2021. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!