Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hasmenés után miért nem tudok...

Nagygr kérdése:

Hasmenés után miért nem tudok székelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy elég kínos kérdéssel fordulok hozzátok. Szombat hajnalban volt egy éleg durva hasmenésem, azóta pedig egyáltalán nem tudok üríteni. Korábban még nem volt velem ilyen ezért egy kicsit parázok hogy mi lehet a baj. Mit tegyek illetve mit egyek hogy sikerüljön?
2021. aug. 9. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert kiürült a beled. Hidd el, ha normálisan eszel estére, hagy reggelre meglesz az eredmény.
2021. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs. Kell idő míg visszaáll a bél belső flórája, megfelelő baciszám, és hasonló ami a normális székletképződéshez kell. 1-2 nap kihagyás nem jelent semmit.
2021. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Mostanában annyi hülyeséget olvasni a neten hogy eléggé paráztam.

2021. aug. 9. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez természetesen,hogy hasmenésem után nem tudsz el menni akár pár napig. A múlt héten nekem is gyomorrontásom voltam,wc-n ültem egész éjjel,+hánytam. Utána 3 napig nem tudtam elmenni wcre,és amikor igen,szorulásom volt. Türelem🤗👍🏼
2021. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!