Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szeretnék venni valamilyen...

Szeretnék venni valamilyen vitamint, de melyiket?

Figyelt kérdés
Több olyat is olvastan itt, hogy csak meg egymás felszívódását gátló ásványokkal stb... De akkor még is mit?

2021. szept. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Feleségül?

Mert amúgy rossz kategória.

2021. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Zabkorpa asszem pl nagyon menő vitaminforrás. Meg pl fahéj, kakaó, tej, bab, banán; stb. [Én nem értek amúgy ezekhez a dolgokhoz.]
2021. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1es a humor nem az erősséged. Kössz 2es.
2021. szept. 3. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
*Ha pl nem tudsz palacsintát szerválni, akkor kend meg a kenyeret vajjal , és arra szórd rá a fahéjat, semmiképpen ne magában egyed, mer abból baj lehet; mer' nem oldódik. De amúgy szal ilyen nagyon jó vitaminforrás ez is , vagy pl egy tojás. Vagy pl C-vitaminra paprika, kígyóuborka. Savanyúkáposzta is pl szokták mondani szerintem h jó, meg még multivitaminos üdítők. Van belőle cukorral is, meg cukormentes is, ami a te ízlésednek megfelel, azt vegyed.
2021. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
szivesen(#2;4voltam;közben írtam kommentet,csak lassabban/később küldtem el:))
2021. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Szerintem ebből indulj ki: [link]
2021. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!