Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vásároltam csipke bogyó teát,...

Vásároltam csipke bogyó teát, viszont ha a filter tartalmát nem kifőzőm, hanem inkább pipába töltve elszívom, akkor az úgy is hatásos?

Figyelt kérdés
Úgy tudom ilyenkor így is a szervetembe kerülnek a hatásos anyagokat és azért csinálom így mert szerintem sokkal egyszerűbb.

2021. okt. 10. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:

*csipkebogyó

*hatásos anyagok

2021. okt. 10. 16:29
 2/4 A kérdező kommentje:
A vásárlás most történt 10 perce, és gondoltam először megpróbálom így. Lehet hogy csak placebo, de úgy érzem javult is a közérzetem, erősebbnek érzem magam.
2021. okt. 10. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tea fűvet ne szívd el, nem arra való.
2021. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem, sőt, még akkor sem hatásos, ha leforrázod. A csipkebogyó egyik fő beltartalmi értéke a C-vitamin tartalma. Az pedig hő hatására elbomlik. Emellett csak az emésztőrendszereden keresztül tudod felszívni. Ugyanez érvényes minden más értékes anyagra a csipkebogyóban, csak nem mind bomlik hőre. Egyik sem szívódik fel tüdőben, és ha elégeted, maximum fura ízű füstöt kapsz. Semmi mást. Nincs hatása elszívva.
2021. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!