Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Migrén piercing kinek vált be?

Migrén piercing kinek vált be?

Figyelt kérdés

Rengeteg jót de majdnem ugyan annyi rosszat is hallottam róla.

Szerintem iszonyat drága(a hivatalos oldalon N.kezdőbetűs hölgyre gondolok)

Vélemények?



#ShenMen #Migrénes pircing
2021. nov. 3. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Akinek van, az dicséri.

Még ha esetleg placebo is, de hat, nem megéri?

Érdemes nem a sarki piercingesnél szuratni,hanem olyanhoz fordulni akire pozitív értékelés van ez ügyben,ilyen viszont nem sok van és bizony elkérik a szolgáltatás árát.

(Zen piercing-ben, pesten 15ezer) volt ilyen poszt egy csoportban, sokan dicsérik , és ha teljesen nem is mulasztja el, de enyhít rajta.

Lényeg hogy olyan helyet válassz, ahol értenek kifejezetten ehhez, mert lyukat bárki tud bárhová fúrni, ehhez viszont kell érteni hogy használjon is

2021. nov. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Én még olyat nem hallottam, hogy valakinek ettől eltünt a migrénje.
2021. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Grimfox ***** válasza:
88%
Már csak azért is gyanús, mert ha ez úgy működik, ahogy állítják, azaz akupresszúrás pontokon lövik be, akkor gyakorlatilag átszúrják a pontot, amire maximum nyomást lenne szabad gyakorolni, vagy nagyon vékony tűt bele, és nem átszúrni rajta.
2021. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Bemásolom, amit egy másik ilyen kérdéshez írtam:


,, Szia. A sok,, hívő " miatt le leszek pontozva, de szerintem csak jól kinéző placebo, ami pont azért hat egyeseknek, mert elhiszik róla. Nem több egyébként, mint a sima daith, amelyet tetováló és piercing szalonban 5-6 ezerért megcsinálnak, ( van szalon, ahol szintén migrén piercing néven promózzák) csak max ár tekintetében, mert az ilyen, kifejezetten migrén meg shenmen piercing-esek 15-25 ezrekért szúrnak. A vélemények meg azért csak pozitívak, mert nyilván azoknak kell lenniük, hisz ez egy vállalkozási stratégia, ha úgy tetszik manipuláció, mézesmadzag. Ha rossz vélemények is lennének, senki nem menne oda. Páran kapnak ingyen piercinget, vagy lerendezik velük, hogy ennyiért cserébe írjanak valami pozitívat. Stílusra a videókból az jön le, hogy kedves a nő, dehát tízezres árakkal ki ne lenne az? Egyébként pedig van neki egy ravasz aurája, kisugárzása, nekem nem szimpatikus. Szerintem ha ilyen piercinget akarsz, akkor érdemesebb tetováló és piercing szalonba menni.

okt. 11. 11:32”

2021. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van,, migrén piercingem ”, meg hozzá ugyanúgy van migrénem is. Azért csináltattam, mert tetszett.
2021. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Anett3120 válasza:
100%

Sziasztok!

Szeptemberben voltam Győrben ennél az N. betűs hölgynél.

Azzal kezdem, hogy legalább 4-en voltunk egy időpontra. Durva futószalag. Bemérés semmi. Jött, szúrta.

Ott folytatom, hogy részt szerettem volna venni egy nyereményjátékon...az volt a lényeg ha engedem hogy videót készítsenek a shenmen piercing szúrásról akkor egy 20000 ft értekű nyeremény sorsoláson veszek részt. Tele van ilyen videóval az oldal...sírnak, nevetnek, elalélnak az azonnali hatástól. Na most én semmit nem éreztem...valahogy nem is került ki a videóm.

3. tény: én jeleztem nekik hogy nem az igazi a dolog. Az sem került ki az oldalra.

Holnap vetetem ki egy piercerrel. Én rengeteget szenvedek vele, az egész fülem fáj és folyamatosan vissza gyullad.

Ez az én véleményem. Szerintem átverés és pénz lehúzás.

Remélem másnak segít.🙂

2021. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves Anett!


A videokon Én sem azt látom, hogy mérne bármit is, csak bök.

2021. nov. 29. 19:08
 8/15 anonim válasza:
100%
nem tudom, hat-e de jol nez ki szoval szerintem megeri (nekem nincs de szeretnek utobbi okbol)
2021. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
meg azt kell nezni, hogy hirdetik, mert csomoszor "migren pc" cimszo alatt 3x annyit kernek erte, mintha az lenne odairva hogy "daith pc" (ami az igazi neve)
2021. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Előre szeretném bocsájtani hogy az én kommentem nem lesz népszerű, de úgy gondolom, hogy a történetem valakinek, aki egyelőre csak tervezi hogy csináltat migrén piercing-et, figyelmeztetésül is szolgálhat.

2022 március elején felvettem a kapcsolatot a Zen piercing-gel email-en keresztül, mivel egy barátnőm ismerőse ajánlotta őket. A beavatkozásról (bemérésről), piercing típusáról, anyagáról érdeklődtem. Úgy gondolom próbáltam körültekintően eljárni mivel nem kis összeget kértek el már akkor is egy szúrásért (azóta pedig csak drágább lett).

A jelentkezés sem volt egyszerű, mivel a honlapjukon az online jelentkezés nem működött így azt email-ben jeleztem nekik. Nyitvatartásuk kissé kaotikus, illetve szerdán, pénteken zárva vannak. Felmerült kérdésként bennem hogy ha esetleg a szúrást követően bármi problémám adódna a piercing-gel rögtön tudnának fogadni vagy ahhoz is időpont kell? Még aznap visszajeleztek email-en, hogy időpontot telefonon keresztül kérhetek illetve hogy csak április második felében tudnak csak fogadni. Elég érdekesnek találtam választ, de úgy gondoltam, hogy biztos egy profi helyről van szó. A Facebook oldalukon sok pozitív komment olvasható, ami így már utólag sajnos világossá vált, hogy miért. (Anomin kommentelő válasza pontosan leírta a "miért-et"). Végül 30 perces kezelési időt írtak be a Google Naptárba április végére egy szombati napra.

Másnap felvettem velük a kapcsolatot telefonon keresztül, ahogy kérték. A kérdésükre elmondtam röviden, hogy a fejfájást leginkább a jobb oldalamon szoktam érezni, így azt javasolta a kapcsolattartójuk, hogy a jobb fülembe helyezzük az ékszert. Az eljárásról is tettem fel kérdéseket. A kérdéseimre azt a választ kaptam hogy egy műszer segítségével bemérik akupunktúrás pontot és oda fogják behelyezni a karikát. Szintén jeleztem feléjük akkor, hogy van már egy teljesen gyógyult tragus piercing-em, amit még 2017-ben csináltattam a Westend-ben (Tattoo and Piercing). Egyébként a honlapjukat böngészve a tragus piercing-et étvágycsökkentő piercingként is hirdetik a Shenmen és a Migrén piercing mellett. Továbbá e piercingeken kívül még március elején normál alapnak számító piercing-et (helix, conch) is szúrtak ami harmad annyiba került mint az előbb említett 3 "különleges" piercing. Alap piercing szúrás, mint szolgáltatás már nincs feltüntetve az oldalukon. Gondolom a profit miatt.

Április végén párom kíséretében elmentem megcsináltatni a migrén piercing-et. A szalonba lépést követően kérte a "Piercer", hogy meséljek a migrénemről. 3-4 mondatban elmondtam neki, hogy évek óta szenvedek erős migrénes fejfájásoktól és azt leginkább a jobb oldalamon érzem. Ezt követően javaslatot tette arra hogy jobb fülembe helyezzük a kiválasztott karikát. Maga a választék nagyon silány volt, így utólag belegondolva, mivel a Westend Tattoo and Piercing-nél nem ezt szoktam meg. Utólag ugye mindig okosabb az ember. Kinyitottam a kis dobozkát, hogy jobban lássam a "választékot" mivel félhomály volt, erre a Piercer megkért hogy ne nyúljak hozzá. Ez a kérése azért is volt furcsa számomra, mert 1. A behelyezés előtt kötelező fertőtleníteni a piercinget, sőt áztatják a fertőtlenítőbe az ékszert. 2. Más szalonokba kedvedre válogathatsz az ékszerek között. Kiválasztottam az ékszert majd ezt követően megtörtént a szúrás. Először nagyon kellemetlen volt majd a fájdalom enyhült. A karika behelyezése megtörtént. Megkérdeztem tőle (tudom előtte kellett volna, de gondoltam hogy ő a szakember) hogy jó lesz-e az ékszer, amit választottam nem fog-e problémákat okozni. Határozottan azt állította, hogy tökéletes az ékszer, nem lesz probléma. Sajnos, ez nem így lett, mert pár nappal ezelőtt egy hónap után ki kellett vetetnem, mert mint utóbb kiderült, rossz ékszert, rossz helyre szúrta. Az ékszer a rossz helyezkedése miatt a porcot folyamatosan nyomta, sok kellemetlenséget okozva ezzel. A fülem folyamatosan fájt, be volt gyulladva. A végén már antibiotikumot tartalmazó spray-vel kezeltük itthon. A Westend Tattoo and Piercing-nél rögtön megállapították a problémát. Ajánlották, hogy kicserélik nagyobb ékszerre de nem kockáztattam. Meg akartam tőle szabadulni, mivel több kellemetlenséget okozott, mint örömet.

Az általam megélt tapasztalatok alapján azt a tanácsot adnám azoknak, akik mégis szeretnének Migrén vagy más néven Daith piercing-et csináltatni, hogy keressenek fel egy professzionális szalont, ahol értenek is hozzá. Az ékszer nagyságát főleg egy piercing esetében nagyon fontos meghatároznia a Piercer-nek. Komoly problémák előidézője is lehet egy rosszul megválasztott ékszer. A Westend Tatto and Piercing-et bátran ajánlom. Nagyon segítőkészek, kedvesek, tapasztaltak, jó szakemberek.

Vigyázzatok magatokra!

2022. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!