Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Dr.Lenkei multivitaminok...

A Dr.Lenkei multivitaminok mennyire jöttek be nektek?Jobban megéri mint ugyanezt a mennyiséget sok-sok helyről összeválogatni?

Figyelt kérdés
És végül a kék vagy a zöld a jobb összeállítás szerintetek közel azonos árért?

2021. nov. 9. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elolvasod, már te is eldöntöd, jó-e vmi vagy nem. [link] Én összeválogattam...
2021. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Felejtsd el a Lenkeit! Egy üzletember a pali, a multivitaminja, nemhogy nem ér semmit, de egyenesen káros.
2021. nov. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, lenkeis cuccok felejtősek.
2021. nov. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van türelmed összeválogatni, azt is megteheted, valamivel olcsóbbra kihozható, de cserébe utánajárós.


És egy lótúrót káros. Évek óta szedem.


2019ben volt egy sérvműtétem.

Azt megelőzte egy labor. Régebben mindig volt legalább 4-5, a referencia értéktől eltérő értékem, gyakori vendég voltam a vérvételeken, mert sokat voltam beteg.


Most a sérvműtétkor látott utoljára orvos. A m]űtét előtti laboreredményeim pedig hibátlanok voltak.

2021. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És te kedves utolsó hozzászóló,melyik fajtát szeded?

2021. dec. 11. 16:05
 6/8 anonim válasza:
100%

Jesszus, ez az utolsó az én kommentem volt valaha! Így 2 év távlatából már nem sokra mész a válaszommal, de a közepes multipackot szedtem. Igen, szedTem, mert pénzügyi megfontolásból áttértem a Vitaking hasonló csomagjára, illetve olykor, ha akciósan meg tudom szerezni, akkor a Scitec Nutrition-Multi Pro készítmenyét szedem. Utóbbi mettő szinte szögre ugyanaz.

Abból a szempontból "hátrányosabb", hogy ezekben a pakkokban minden tabletta/kapszula más vitaminfajtát tartalmaz.

A lenkei pakk pedig 7, egyforma tablettát és értelemszetűen ott egy tablettába van belepasszírozva mindegyik vitamin. Ennek előnye, hogy el tudod osztani egész napra, nem kell egyszerre lenyelni 7 méretes tablettát. Elméleti hátránya, hogy egyes állítások szerint némely vitaminokat nem célszerű egyidőben bevenni, mert zavarják egymás felszívódási kéoességét, így kevésbé hasznosulhatnak.

2023. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nem késő!:D
2023. ápr. 29. 18:55
 8/8 anonim válasza:

Szia. Én is két évvel később válaszolva azt javaslom, hogy szerintem ez éri meg a legjobban.:) Nagyon sok féle vitamin, ásványi anyag és nyomelem található meg benne tökéletes arányban.

A saját tapasztalatom a következő: A huszas éveim elején járok, szóval nekem még komolyabb betegségem nincs, de segített az alvászavaromon, folytonos fáradtság érzetemen, nem falnék reggeltől estig, jobban tudok figyelni a munkában és ami a legfontosabb, amióta szedem semmilyen, ismétlem SEMMILYEN betegség nem talált meg. Még egy sima orrfújás sem.

Fontos még megemlítenem egy tapasztalatot ami az anyósomé. Tudni illik, hogy már évtizedek óta küzdött a clusterrel (nagyon komoly fejfájás, ami kiterjed az egész arcodra és szemedre is akár) ami évente egyszer, körülbelül egy hónapra jött elő neki. Az évek múltával egyre sűrűbb lett neki az adott hónapban (először két naponta félóra, majd naponta aztán minden nap 1-2 óra) és már ő is szedi egy éve rendszeresen és teljesen elmúlt neki. Egyszer előjött kb félórára teljesen elviselhetően és azóta vissza se tért. Ennek 3 hónapja!!


Szóval igenis merem ajánlani. Az egészséged legyen az első. És ha belegondolsz, megbetegedsz ugyanúgy költesz minden féle gyógyszerre.

:)


Neked kell viszont kitapasztalnod, hogy melyik számodra a jó. Lehet már egy hét után de lehet csak 1-2 hónap után érzed a változást, de ami a biztos, hogy fogod!


Szép napot neked!

2023. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!