Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Természetes altatót gyógyszer...

Természetes altatót gyógyszer helyett mit javasoltok?

Figyelt kérdés
60év

2021. dec. 1. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Citromfű, macskagyökér
2021. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul alszok, magamtól max 3 órát tudok csak, utána kénytelen vagyok altatót bevenni. Kipróbáltam már szinte mindent, de ha valóban nem tud aludni az ember, akkor a gyógynövények, és hasonlók nem érnek semmit. De lehet, hogy enyhébb esetben lehet hatásuk..
2021. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én most melatonint szedek, nem altató,de ha beveszem egy órával később valóban érzem hogy álmos vagyok és el is bírok aludni.
2021. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Glicin.
2021. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3 hány mg melatonint szedsz? Mert én is akarom szedni, csak én 1mg-ostól olyan rosszul aludtam.. nem tudom hogy írjam, félig éber félig alvó állapotban éreztem magam..
2021. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

golgotavirág levél tea vagy kapszula

levendulavirág tea vagy kapszula


mindkettö hatásos, és nem szoksz hozzá


a melantoninnal nagyon kell vigyázni, mert ha valaki tödbbször szedi, akkor leállítja a szervezet saját melantonintermelését és utána másként nem is tudsz többet elaludni enélkül.

2021. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A melatonin tényleg jó. Bio melatonin a gyógyszertárban ,3mg-os.
2021. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is altatóval alszok. De már azzal se jól. Ezt a melatonint megnézem.
2021. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 vagyok.1mg szedek és az első 2 éjjel nekem is fura álmaim voltak utána már nem.Én nem szedem állandóan.De ha feszültebb heteim vannak akkor 1-2 hetet beszedem.Utána meg nem.
2021. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 harebell ***** válasza:

Melatoninból én az 1 mg-os tablettát felezem, úgy jól alszom tőle, egész tablettától nekem is egész éjjel éberálom volt. Valeriana is jó néha, rendszeresen egyiket sem szedem amúgy, nekem úgy is hat, ha szükség szerint csak egy-egy este beveszem, vagy max pár este egymás után.

Illetve van egy teakeverékem, sokszor az is elég (levendula-citromfű-kamilla-macskagyökér).

2021. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!