Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fülpiercing fejfájásra?

Manócska1 kérdése:

Fülpiercing fejfájásra?

Figyelt kérdés
tapasztalat?

2022. febr. 27. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Agyament.
2022. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Hatástalan, csak pénzlehúzás.
2022. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság, eddig pozitív tapasztalatot hitelesen nem hallottam.
2022. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem körülbelül 4 hónapja van daith (migrén) piercingem. A szúrást követő egy hónapban alig fájt a fejem, viszont utána ugyanolyan sűrűséggel és erősséggel jöttek a fejfájások, mint előtte. Úgyhogy valószínűleg az a kimaradás nem a pc miatt volt. :( Nagyon szerettem volna hinni benne (ismerősöm nem volt, akinek lett volna tapasztalata), a neten olvastam néhol pozitív dolgokat, de ne várj tőle csodát. Elvileg amúgy sincs tudományosan bebizonyítva, hogy használ.

Én annyi pozitív hatást tapasztaltam, amit nem biztos, hogy a pc okoz persze, de azóta általában elmúlik a fejfájásom egy szem algopirintől. Korábban erős fájdalomcsillapítók is alig hatottak, pl flector,apranax, cataflam és társai.

Azt javaslom, hogy csak a fejfájás ellen ne csináltasd meg, mert pénzkidobás lesz. Én egyedül azért nem bánom, mert én szépnek találom és tetszik. :)

2022. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. akit én is merek,azt mondta eddig akinek csináld,mindnek elmúlt a fejfájása,sőt saját magának is..
2022. febr. 28. 09:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, akit te ismersz, az ezzel foglalkozik, ebből van bevétele... Szerinted reális, objektív az, amit ő mond?

Ha ennyire akarod és van rá pénzed, az pedig nem zavar, hogy feleslegesen dobod ki, sőt még fájni is fog, akkor hajrá, csináltasd meg.

Csak akkor azt nem értem, minek írtad ki egyáltalán a kérdést...

2022. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!