Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a hegyikrist...

Mi a véleményetek a hegyikristályos terápiáról és milyen kór esetében használtátok?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekelne, akik vagy saját maguk, vagy közeli, szavahihető emberektől tudják, hallották.

2022. ápr. 30. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem gyogyaszat, kuruzslas. Szavahiheto emberek ebben a temaban nincsenek, ahany ilyen 'kristalygyogyaszt' kerdezel, annyi kamut fogsz hallani arrol hogy hogyan mukodik es miert mukodik (szerinte).
2022. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
A hegyikristály összetételében kb egyenlö az ablaküveggel. Semmiféle gyógyhatása nincs, nem is lehet, ahogy semmi más kristálynak sem.
2022. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet, de amit én láttam egy ismerősnél ahhoz hivatalos orvosi véleményezések is voltak mellékelve, többek között az Orvos- és Kórháztechnikai Intézet, Bp. H-1125, Diós árok 3. Gyártója: Meditens Hungary Kft, Bp. 1092, Hőgyes u. 11. Többféle színű filter a tartozéka, minden nyavalyára más-más.
2022. ápr. 30. 11:31
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Meditens egy marketingceg, felszamolas alatt, nyilvan ok gyartottak / gyartattak a cuccot. Az Orvos- és Kórháztechnikai Intézet szinten nem letezik mar, es valoszinuleg csak a termek bevizsgalasaban vettek reszt, azaz vizsgaltak h. nem karos-e. Nem is hasznal, de nem karos.


De ugyis hiszel benne, ugyhogy hasznald arra amire gondolod, baj nem lesz belole. A penztarcadban nem akarok turkalni, felolem arra koltod a penzed amire akarod.

2022. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszek benne, éppen ezért kértem ki a véleményeiteket. Nem olcsó szórakozás az ára.

Amit láttam, az 2002-ben lett gyártva és kb. 2003-ban vásárolva. Ha most számolják fel a céget, akkor nem biztos, hogy a rossz gyártmány miatt.

Hangsúlyozom: olyanok válaszát várom, akiknek van vele tapasztalata (pozitív vagy negatív). Köszönöm előre is.

2022. ápr. 30. 11:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

" Nem olcsó szórakozás az ára."


Ahogy általában az ilyen csaló kuruzsló cuccoknak.

Valamiből a szélhámosoknak is meg kell gazdagodni.


Annyi az értelme, mintha szárított lócitromot gyömöszölsz a farzsebedbe, és attól vársz gyógyító hatást.

2022. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A GVH is büntette őket: [link]
2022. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ha még ezután is bizonytalan vagy, hogy ez nem egy csaló kuruzsló bagázs, akkor felesleges választ írni neked, mert menthetetlen vagy.
2022. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fentebb már írtam, hogy nem hiszek az effajta gyógymódban, de még mindig nem kaptam választ olyantól, aki (vagy valakije) használta. Aki vette régen meghalt és rövid ideig használta. Szinte egymaga élt a nagyvilágban, hozzátartozók nélkül. Aki eltemettette nem tud semmit a pozitív vagy negatív gyógyhatásáról.
2022. ápr. 30. 12:07
 10/10 A kérdező kommentje:
#7-es, nagyon szépen köszönöm!!!
2022. ápr. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!