Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan, milyen módszerekkel,...

Hogyan, milyen módszerekkel, eszközökkel lehetne mérni, kimutatni a reikis és más energiákat?

Figyelt kérdés
Sokan nem hisznek ezen energiák létezésében, ezért jó volna valahogy dokumentálni a létezésüket kezelés közben. Hogyan lehetne szerintetek?

2022. máj. 28. 21:57
 1/10 gublug ***** válasza:
50%

Helló. Az energiát nem, de a hatását igen. Legalábbis ahogy én tudom.

Pl. Dr. Széchenyi István Meridim műszerével.

A lényeg, hogy energetikai kezelés hatására, de egyébként meditáció, relaxiáció, akupunktúra, stb. hatására a belső energiáink harmónikusabbá válnak és a Meridimmel lehet a meridiánok állapotát mérni. Tehát lehet kezelés, medi, relax előtt és után mérni. És látszódik a különbség.


Tudom, hogy a válaszom, csak fél válasz.

2022. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy.
2022. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Sehogy. Ezek a kezelések elsősorban placebo hatás alapján működnek, nem tudományosan megalapozott és alátámasztott adatok és tények alapján. Az egyetlen hatásuk az, hogy az emberek egy része elhiszi, hogy működik, ezért jobban érzi tőle magát.
2022. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A placebo nem igaz, mert én is ezzel foglalkozom, és érezhető.
2022. máj. 29. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A placebo hatás is érezhető. Pont ez a lényege.
2022. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor a legtöbb gyógyszerre nincs szükségünk, mert a placebó elég.

De nem ez a téma lényege.

2022. máj. 29. 12:35
 7/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Az energiát nem. A testre gyakorolt hatását igen. Például az elektromos aktivitás, a bőr elektromos ellenállásának változása, és a test bizonyos részeiben növekvő hőmérséklet olyasmi, amit meg lehetne figyelni. Qigong esetén az elektromos ellenállást, és a hővándorlást már mérték. Az energiát hozzá nem találták persze, csak a testre gyakorolt hatását.
2022. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez jó volt, köszi.
2022. jún. 1. 02:24
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Bullshit.
2022. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az ősi idegenek 3 évad 5 részében volt egy fickó, aki elektroszkóp segítségével kimutatta, hogy imádkozás közben energia keletkezik.

dr Boguslaw Lipinski

nov. 29. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!