Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » CBD olajat fogyasztott valaki?...

CBD olajat fogyasztott valaki? Volt pozitiv hatasa?

Figyelt kérdés
Izuleti fajdalomra, almatlansagra ajanlottak. Huzos az ara. Eddig voltarent, frontint szedtem, csokken a hatasuk. Ezt szeretnem kivaltani az olajjal. A weboldalon olvashato velemenyek nem gyoznek meg! Viszont ha valaki fogyasztotta kerem irja le nekem a tapasztalatat. Mar lehet patikaban is kapni, de ez nem garancia.

2022. jún. 25. 05:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Régen amikor 100Ft-al volt a literenkénti ára drágább, mint a Penny saját márkás étolaja kipróbáltuk és vettünk 5 litert. Nem volt semmilyen pozitív hatása, ugyan olyan gyorsan kellett kidobni, mint a szotyiból sajtolt étolajat. Sokan a tökmagolajra esküdnek, de annak 2dl-e jelenleg 8eFt, így felesleges flancolásnak tartom!


Öreganyám igazi dráma queen neki is kellett ez az olaj amit linkeltél, mert a maga 94 évével elhitte a reklámot, hogy ha ezt szedi majd megfiatalodik, újra szép és erős lesz és ahelyett, hogy velünk kapáltatna, majd tud újra kertészkedni kb. 60 év kihagyás után...


Szerinted hatott neki a 0,000%-os THC tartalmú étolaj helyettesítő?????

Azt vágod, hogy hazánkban csak 0,000% hatóanyag tartalmú varázsolaj adható el?

Neked szerinted fog használni a 0,000%-nyi hatóanyag?


Hiszel a placebo-hatásban?

NEM = Ne vásárold, ha nem vagy elmebeteg!

IGEN = Vedd meg még ma!

2022. jún. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2022. jún. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na pont erre két bajomra szart se ért.
2022. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Katalinn926 válasza:

Én használom 2 éve a CBd olajat igen pont itületi fájdalmakra használom de egyéb más jótékony hatása is van . Amit Én használok arra garancia is van 60 nap . Én pont ezért választottam mert nem akartam zsákba macskát venni .

Egyszóval nem bántam meg .

2022. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Milyen hatasa volt meg? Megirod hol vetted? Ha itt nem akarod, kuldj uzit! Koszonom szepen!
2022. jún. 26. 15:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Ismerek olyat akinek használt ilyen bajokra.
2022. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Katalinn melyik gyártó olaját hasznod?
2022. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.dom dom dom. Azert mindig remenykedsz. Volt mar csoda szolomagolaj, tokmagolaj , most kokuszzsir. Biztos, hogy jok , csak iszonyu aruk van, s azt amit a leirasuk iger, azt nem hozzak. Azert mindenki irjon aki hasznalta. Meg nem adtam fel!
2022. szept. 1. 14:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Miert, vettel mar?
2022. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Meg nem. Voltam 2 helyen is. Kulonbozo %ok vannak. Amit ajanlanak 45-50 ezer. Ha hasznal kifizetem. Ezert kerek tapaszralatokat. Ahhoz, hogy ne hasznaljon: eleg draga. A koloidok se ertek semmit. A csodas alga is lehuzas volt. A kovafold is. Hiaba..... engem lehet hulyiteni.
2022. szept. 1. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!