Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » HELP SZTEM HERPESZEM LESZ egy...

HELP SZTEM HERPESZEM LESZ egy pontban nagyon faj és kezd bedagadni a szám külső részén, forró ha hozzáérek. A hétvégén buliba is megyek és első randim is lesz, szval NE MOST! Milyen házi praktikák vannak?? Vagy bármi ami segít?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ügyeletes patika: Zovirax kenőcs, lizin tabletta.
2022. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hat ha jo, ha nem jo, ez van.

A randin ne csokolozz es meg veletlenul se igyal masok poharabol, koszonj puszival.

Hazi praktika nincs, amiket az elso irt, azok nagyon jok, de valoszinuleg szombatig nem mulik el.

2022. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Aciclovir tabletta (nekem volt, hogy segített, ha az első napokban kezdtem szedni), illetve próbálj tenni rá ecetet, az is segíthet a visszahúzódásában. Igyál sok citromos vizet, cukor nélkül.
2022. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Egyébkent akár csókolózhat is ha pl a csajnak is volt már herpesze. A herpesz vírust ugyanis az emberek 90%a már elkapta az óvodában. Nem tűnik el a szervezetből soha. Csak nyugalmi allapotban van. Van akinek időnként tüneteket okoz. Van aki hiába hordozó sosincsenek tünetei. De attól hogy herpesessel csókolózol nem jön elő a tünet max akkor ha még nem fertőződtél meg korábban de erre baromi kicsi az esély. Ha meg már volt a csajnak is herpesze akkor nyugodtan lehet puszilkodni. Még jobban nem lesz herpeszes. :)
2022. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Hat nem tudom, nekem nem lenne gusztusom csokolozni egy herpeszes emberrel...:D bocsi.

Na meg nekem pl meg soha nem volt, nem szeretnem, ha kijonne rajtam is.

2022. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bem mondtam, hogy kötlező. :) Nekem sem volt. De én pl immunis vagyok rá. Sosem fog kijönni. Sokszor ittam már herpeszes poharaból. Csak azért írtam, hogy nem kell fokozni a drámai helyzetet. Elég ebben a korban az esztétikai kis hiba. Azt is nagyon tragikusan éli meg a fiatalság. Nem is tudják mennyire nincs jelentősége. :)
2022. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!