Shenmen piercing?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltam Shenmen piercinget csináltatni. ( amugy nagyon stresszelős, izgulós vagyok, fejfájós depresszióra hajlamos)


Igazabol parom noszogatasara vallaltam be gondolvan annyira jo annyira jokat mondanak irnak rola, illetve mert szamtalan sok idot, es penzt kidobtam kisebb nagyobb sikertel az egeszegugyi problémaimra. Ugy voltam vele egye fene.


Hát… mar az elejen nem volt szimpatikus.. nyilatkozat… hosszasan arrol h kb semmire semmi felelősség, nem bizonyított, mindenből màr előre mostàk magukat.


Mindegy, ugy voltam vele miert is ne meggyoztem magam, nem lehet az rossz.


Meg tök rendesnek, cukinak tűnt a nő aki csinàlja.


Végul ram akarta a masik (migrén) pirrcinget is beszélni, mondván hogy a shenmen piercing nem fog segiteni ezeken amiket leirtam … mar ott összezavart, nem értettem az egészet ( es akkor még ott nyomatta hogy ha anyagi megterhelést jelent akkor tud reszletfizetést is ajánlani) … mindegy mondtam neki hogy nem szeretnek ilyet akkor sem.


Vegul a sima shenmen lett berakva. Tudom hogy egy nap telt el még, de azóta nagyon ideges vagyok, eleggé faj és lüktet a fülem, fejem is. Sőt a hangulatom is valami borzalom azota, nem tudom ez mi lehet, ezek ellenere is probalok bizakodni hogy hatha csak ilyen tunetfelerosodes es utana jobb lesz, de nem igazan tudok megnyugvast talalni…


Akinek van ilyen, tudna velemenyt irni esetleg javaslatot?

Artani ugye ezzel nem tudott?

Nem is erdekel a penz, de ha több kárt csinált vele mint hasznot na az mar kiveri a biztosítékot.

Valami megnyugtatot jo lenne olvasni.

25 f



#piercing #ShenMen #Gyógypiercing
2022. júl. 25. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

"gondolvan annyira jo annyira jokat mondanak irnak rola,"

És ez neked 25 éves létedre nem volt gyanús?

2022. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Hallottam róla. Szerintem menj el másik piercerhez ő biztos tud segíteni.
2022. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
2. Ja. Egyik kuruzslótól a másikhoz. Biztos marha nagy segítség volna :-D
2022. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

...imádom az ilyen körömgombától rákkal bezárólag mindent is gyógyító csodaeszközöket.

Ez a piercing maga a csoda - no nem a gyógyhatás miatt, hanem azért, hogy a 21. században is be lehet vele még palizni embereket.

Esetleg ha van még felesleges pénzed, tudok jó áron polarizáló korongot, ilyen gyógyfényizé lámpát meg kovaföldet. Ja meg illóolajat, kenheted, ihatod, az is megszünteti az autizmust és leszedi a fürdőben a vízkövet is. Vásárolj nálam, jól jönne a fizukiegészítés, mindennek megy fel az ára.

2022. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ártani a pénztárcádnak tudott, meg a belefeccölt idődnek. Átbszás az egész. Hihetetlen, hogy folyamatosan van, aki ennek bedől, holott ezerszer leírták már rengetegen, hogy kamu.
2022. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Kíváncsi lennék, hogy milyen piercing az, ahol részletfizetést lehet kérni... jó hogy nem jelzálog alapú hitelt...


Azért íratták veled alá azt a lapot, mert orvosilag abszolút semmi alapja nincs annak, hogy a piercing gyógyítaná a migrént, a depressziót, szorongást, hízást, fogyást, és a többi.

Vannak akupresszúrás pontok, amiket nyomva, dörzsölve (egyszóval ingerelve) bizonyos testi funkciókat ki lehet váltani (pl a nyelv alatti terület megnyomásával hirtelen fokozott nyáltermelést lehet elérni, bizonyos csont/porc illeszkedéseknél bizonyos területek enyhe ráhatásával lehet a testben a vérbőséget fokozni,...stb), de ez is csak egy bizonyos szintig és nem tovább. Akupunktúrás pontok viszont orvosilag nincsenek alátámasztva.

A shenmen és migrén piercing csupán dísz. Ettől függetlenül a placebo hatása ugyanúgy érvényesülhet, mint bárminek, amiben kellő hit lapul.

Csak a tisztázás végén, mindkét piercing porcszövetbe kerül bele, aminek vérellátása a többi szövethez képest rossz, ezért a teljes gyógyulási ideje is nagyon hosszú (6-24 hónap is simán lehet).

Ápolni kell rendesen és rendszeresen. Kerülni kell az ékszer kiáztatását, tehát az uszodát, strandot, kádban ázást, szaunát, gőzfürdőt.

A benne elhelyezett ékszer nagykerára 200 Ft körül van jelenleg, a szúráshoz használt steril tű, fertőtlenítők, gumikesztyűk, törlők...stb összára 300 Ft-ra jön ki egy piercing esetében. Kiskerárban az ékszer ára 1000 Ft, a többi dologé 1500-2000 Ft körül jön ki jelenleg. (Viszont az ilyen testékszerezők nem kiskeráron veszik meg ezeket.)

Egy rendes és normális piercernél a behelyezés költsége 5000-8000 Ft, mely tartalmazza az ékszert és olykor egy kis utókezelőt is (de legrosszabb esetben utókezelőt tudsz venni patikában).

Ezeket mondom úgy, hogy van migrén és shenmen piercingem is, de eredeti nevül Daith és Flat. Fejfájós, depressziós vagyok és egyik sem ért az ég világon semmit, csak azért csináltattam őket, mert egészen egyszerűen tetszenek a piercingek (jelenleg 32 piercingem van) és nem ezektől kell a csodát várni. A migrénre, akármennyire is kutatják, jelenleg semmilyen ellenszer, műtét vagy gyógyszer nincs, ami teljesen elmulasztaná. Kezelni lehet különféle szerekkel, csillapítani a hatását de csak ennyi.

A depresszióra szintén ez igaz. Környezetváltozás néha segít, ahogy az emelt vitamin bevitel, magnézium bevitel, egészséges életmód, testmozgás, friss levegő, kellő alvás és egy kis csoki ;)

Szóval ne várj csodát tőle.

2022. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén nem értem, miért kell bántani a másikat.

Igen, én is shenmen károsult vagyok, de engem sajnos a migrén pcre is rávett a hölgy. A fülemből nem vettem ki, mivel egyébként szerintem jól állnak, és a daith piercing (a migrén piercing becsületes neve)tervben volt egyébként is.

Miért tudtak átverni?

Mert kétségbe voltam esve. Tartós beteg vagyok, láttam visszajelzéseket a betegségemmel kapcsolatosan. Igen, én vagyok az a b@rom, aki vett rengeteg MLM terméket, megcsináltatta ezt, minden kurutslóhoz eljárt, és nyugodtan, csak tessék, dobáljatok meg, törjétek el a pálcát, de lehet, hogy nem én vagyok 23 évesen szánalmas, hanem azok, akik lassan 9 éve rámtukmálják ezeket a dolgokat...

És miért hiszek mindig? Mert naiv vagyok, mert egy gyógyíthatatlan betegséggel és sajnos rengeteg fájdalmával, hátrányával élek fiatal tinikorom óta...

Kérdező! Üdv a klubban, nagyon sajnálom, és örülök, hogy Téged "csak" 1 piercing árával + az emberekbe való hited elvesztésével gombolt le az a jóasszony.

2022. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
8%
Gyerek korom óta szenvedtem a menstruáciommal ,12-33 éves koromig. Most 45 éves vagyok. Fül akkumpturaval jöttem rendbe. Nem a hosszú tűs verzióval hanem a kis gombostű szerűvel. Én tudom min mentem keresztűl, (gyógyszerek, kaparás)ami néha rosszabbat tett mint jót. Kb fél év alatt helyre tette( perce pontosan tudtam onnantól mikor fog megjönni ês meddig tart). Sajnos azóta nem csinálja a doktornő, mert a kettő neki sok. Most mást szerettem volna kezelni vele de már ezen a téren nem dolgozik.Először azért volt szimpatikus a dolog mert háziorvos, belgyógyász csinálta. Az orvosok többsége megtagadja az alternatív gyógyászatot.
2023. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Kedves Kérdező! Azóta mi a véleményed erről a piercingrol?
ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!