Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megbízható hely Pécsen piercin...

Megbízható hely Pécsen piercinget csináltatni? 18 éves kor alatt lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék migrén piercinget,de nem vagyok még 18
2022. aug. 25. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tribal Tattoo a Citrom utcában (Árkádhoz közel van). Ajánlom. 18 éves kor alatt is csinálnak, nekem anno évekkel ezelőtt azt mondták ott, hogy még 16 év alatt is megcsinálják, ha otthon nem lesz belőle probléma. Szóval azért nyilván ha nagyon fiatal az illető, akkor esélyes, hogy kell szülői igazolás, viszont amúgy én már voltam magam is ott, kísértem is 18 év alatti barátnőmet anno, sosem kérdezték, hogy ki hány éves. De amúgy én ott már szúrattam 6 piercinget, teljesen meg vagyok elégedve a hellyel.
2022. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az lenne még a kérdésem,hogy előre be kell jelentkezni?
2022. aug. 26. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell időpont. Ha kérsz, lehet, hogy adnak, de igazából szerintem fölösleges kérni, mert az emberek többsége nem kér szerintem, szóval a szalonban sem tudják kikalkulálni, hogy pontosan mikor fogsz sorra kerülni. Szóval lehet, hogy azt mondják neked, hogy menj 3 órára, viszont ha valaki betoppan oda időpont nélkül 14:57-kor, hogy akar 7 piercinget, akkor mindenhogy kell várnod 10-15 percet. Szóval szerintem náluk nincs így kialakítva ilyen "időpontos rendszer", hanem leginkább ez a "bemész és sorban állsz". De az a sorban állás is max. 10-15 perc, szóval nem vészes. De amúgy én eddig bármikor voltam ott, mindig ugyanaz a nő és férfi dolgozott, de a hölgy az mindig a tetoválásokat csinálja, és szerintem a férfi pedig csak a piercingekkel foglalkozik, szóval na, van külön ember, aki csak a piercingeket szúrja, szóval olyan nincs, hogy bemész és nem érnek rá, mert épp tetoválnak.
2022. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!