Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen szokatlan (akár működő...

Milyen szokatlan (akár működő akár hoax) gyógymódokat ismertek különféle betegségekre?

Figyelt kérdés
Egy lobotómiáról szóló Youtube videó alatti kommentben írta valaki, hogy egy rokona epilepsziás volt és egy mexikói doki azt javasolta a családnak, hogy főzzenek csörgőkígyó bőrből teát és azt itassák egy hétig legalább az illetővel. Elvileg sikerrel jártak és azóta sem voltak rohamai az illetőnek (ez a kommentelő szerint 30 valahány évet jelent). Nem vagyok teljesen biztos, hogy igaz a történet, abban sem, hogy hazugság, viszont ez felvetette bennem a kérdést, hogy milyen alternatív gyógymódok létezhetnek még (akár vélt akár valós gyógyhatással) különféle nehezen kezelhető/gyógyíthatatlannak tűnő betegségekre, legyenek azok akár fizikai akár mentális betegségek.

2022. szept. 24. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Lényegében a pánikbetegség is erről szól. Nyilván nem mindegyik pánikbeteg, de a javarésze azért pánikbeteg, mert önmaga gerjeszti a folyamatot.


Ezért is spirál és ördögi kör, mert ha neked mondjuk kedd délután fogorvoshoz kell menned, de te már vasárnap este vacogsz az ágyban és azon rugózol hogy "úristen, nehogy rohamom legyen majd a fogorvosnál", akkor biztos hogy rohamod lesz. Tehát önmaga gerjeszti, addig kavargatja a gondolataiban míg megvalósul.

2022. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

1

Totálisan nem a kérdésre válaszoltál.


Kérdező, majd később írok ilyenre példát.

2022. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

1


Ahogy te sem. Vagy írj választ vagy ne írj semmit, de a te válaszod még annyit sem ért mint az enyém.

2022. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

3

Saját magadnak válaszoltál. 😂😂

2022. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Szóval egyszer láttam vagy olvastam egy olyat, hogy Afrikában csináltak filmet az ott élő emberekről és állatokról talán amerikaiak. És az operatőrnek iszonyatos fejfájása volt egész fiatal kora óta. Ott összebarátkozott a törzsfőnökkel és amikor elköszöntek (hetekig ott voltak), akkor a törzsfőnök azt mondta, hogy majd küld neki vmit. Csak ennyit. Pár hét múlva már otthon Amerikában kapott mi szörnyű löttyöt, eszébe jutott, hogy a törzsfőnök küldhette, megitta. Soha többé nem fájt a feje. Nem érti az egészet, mert járt terápiába, rengeteg orvosnál és soha semmi nem javított a fejfájásán, ettől meg végleg elmúlt. És ez egy igaz történet.


2-es voltam

2022. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Indiában a skizofréniát - állítólag - úgy gyógyítják, hogy összehívják az EGÉSZ családot és egy nagy ünnepséget rendeznek. Napokig, talán hetekig együtt mulatoznak, meg persze imádkoznak. Azt olvastam (vagy láttam), hogy nagyon sok esetben az "eljárás" hatásos, a beteg meggyógyul.


2-es és 5-ös voltam

2022. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

* kapott valami

5-ös voltam

2022. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Rokonom fogyasztott kek skorpio merget III stadiumu rakbetegsegre. Elutasitotta a kezeleseket. San Diegoban el. Egy vagyont fizetett, de meggyohyult, jol van. 2008- ban tortent. Nem nagyon hisz neki senki/ az orvosok ,stb/

Azt mondta: 3 Hummert vehetett volna a penzbol. Jol all anyagilag, meg jo kapcsolatai vannak, csempesztek neki a szert. Ez igaz tortenet.

2022. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!