Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Írtam egy listát amiben...

Írtam egy listát amiben felsoroltam a gyulladáscsökkentőket erősségi sorrendben, kiegészítitek?

Figyelt kérdés

Feketekömény olaj

Kurkumin

Gyömbér

Propolisz

Grapefruitmagcsepp

Feketdió tinktúra

Tökmagolaj

Fahéj

Szegfűszeg

Csillagánizs

Kakukkfű

Kamilla


Ki tudnátok egészíteni nekem?



2022. okt. 5. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Omega 3 , víz
2022. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
És honnan ez a lista? Mi alapján...?
2022. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez így kevés, egyáltalán növekvő, vagy csökkenő a sorrend szerinted? :D milyen gyulladáscsökkentő? Hol, mire hat? Külső, vagy belső felhasználás?

Egyébként a zsálya, körömvirág, cickafark, diólevél, rozmaring, és még sokan mások. De gyulladáscsökkentő lehet egy hideg vagy meleg borogatás is. Bármi, ami fertőtlenít, pl alkohol...

Kicsit még dolgozz rajta, mert ez így nagyon nem informatív.

2022. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez a lista még hókuszpókusznak is kevés. :))) Főleg a felsoroltak valódi hatását illetően...
2022. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grimfox ***** válasza:
100%
A fahéj, a gyömbér, és a szegfűszeg kifejezetten vérbőséget okoz, így nem hiszem, hogy tényleg jó ötlet lenne gyulladásra alkalmazni. Meg ugye függ attól is, milyen gyulladásról beszélünk. Hol van a gyulladás, külső, vagy belső gyulladásról van e szó. Érdemes lenne hozzáadnod a listán szereplő növényekhez, hogy külsőleg, vagy belsőleg alkalmazandó e, és hogy milyen gyulladásokra.
2022. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szegfűszeg jó gyulladáscsökkentő, a kamillát viszont el lehetne végre felejteni, mert azon kívül, hogy borzalmasan szárít, semmi érdemi hatása nincs.
2022. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grimfox ***** válasza:
Érdekes, én bármikor használom a kamillát magamon, vagy a családtagokon, mindig van hatása. Persze van eltérés ember, és ember szervezete között, biztos van akinek kevésbé hat.
2022. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!