Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nekem miért nem hat soha...

Nekem miért nem hat soha semmilyen vitamin, gyógynövény, táplálékkiegészítő?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok betegségem van, a gyógyszerek úgy ahogy életben tartanak, de melléjük szedek sok egyebet, de kb. egyik se ér semmit se. Pedig az ultragagyi párszáz forintos cuccoktól a 30.000 ft-os tápkiegekeig mindent próbáltam már.
2022. okt. 24. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha a komoly betegsegeken segitene egy kis vitamin, akkor soha a budos eletben nem kene gyogyszert szedni es senkinek nem lenne soha semmi baja.
2022. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha pszichésen nem vagy rendben, hiába a bogyók.
2022. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Konkrétan milyen betegségeid vannak?
2022. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
panikbetegseg, szorongas, depresszio, reflux, narkolepszia. Ezek amik leginkabb megkeseritik az eletem.
2022. okt. 25. 06:56
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

És honnan gondolod, hogy ezek a bogyók hatásosak lennének?

A pszichoterapeuta mit gondol erről, akihez jársz?

2022. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mar nem járok terápiara. 12 évet jartam, 2 pszichologus, 3 pszichiater, egyik sem segitett semmit. Csak feleslegesen kidobtam tobbmillio forintot.
2022. okt. 25. 08:00
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Akkor rosszhoz jártál, és nem mertél eljönni. Csoportterápia, pszichoanalízis, mélyről jövő dolgok, ezernyi traumát ezerféleképpen lehet feldolgozni. Elfogadtad, hogy úgyse használ. Vagy ott sem mondtad el a dolgaidat őszintén. Nincs olyan, hogy nem segít. Nem is neki kell, hanem neked.
2022. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem erre vonatkozott a kérdésem.

7végén pl. halálomon voltam, tiszta takony, ittam én literszámra a mézes-gyömbéres-kakukkfüves teákat, semmit nem használt az ég világon. de tényleg, bármit szedek, nulla hatása.

2022. okt. 25. 08:36
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Bocs, de én még senkivel nem találkoztam, akinek komoly betegségéből kisegített valamilyen gyógynövény.
2022. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tápkiegek, gyógyteák piaca nagyon nagy, és többsége csak a pénzről szól. El tudom képzelni, hogy egy mézes-gyömbéres-kakukkfüves teában, ha esetleg még filteres is, abban mennyi hatóanyag lehet. Kb. halottnak a csók kategória.
2022. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!