Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tényleg a magyar természetgyóg...

Tényleg a magyar természetgyógyászat , a petrezselyem bármelyik "alkatrészét" igen erős fogamzásgátlóként tartja számon ? Ugyan is a petrezselymes krumplit mint étel egyvelegét a "Kádár" konyha kezdte el terjeszteni ?!

Figyelt kérdés
Akkor ez így van ? Akkor ez egy természetellenes születés szabályozás ?

2022. nov. 10. 05:55
A kérdező szavazást indított:
Nem hiszek a temészetes dolgokban
Természet gyógyászat nem elismert
Igen tudtam
2 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nem hallottam.
2022. nov. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak akkor hatásos, ha kufircolás helyett eszed.
2022. nov. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A petrezselyem nem fogamzásgátlásra jó, hanem abortuszra. A petrezselyemben lévő apiol nagy mennyiségben máj és vese károsodást eredményezhet és mivel egy méreg, ezért elvetéléshez is vezethet NAGY MENNYISÉGŰ fogyasztása.
2022. nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor még is csak az kis adagokban adagolva .
2022. nov. 10. 07:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az. Mert nem úgy működik.
2022. nov. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még is csak az kis adagokban adagolva . A fogamzásgátló és a magzatelhajtó nem ugyanaz.


5 barackmag nem ugyanaz, mint 50

2022. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mennyiségben a víz is méreg, mégsem mérgező egy pohárral, sőt. Annyit nem hiszem, hogy bárki megenne krumplival, hogy elvetéljen.
2022. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én irgalmatlan sok petrezselymet ettem terhesen, főleg koraterhesen a hányinger miatt (jól esett a fokhagyma, arra meg a petrezselyem, elvette a szagot). Egészséges kisfiam született. Szerintem nehéz lenne annyit enni, hogy bajt csináljon tényleg.
2022. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, egyed, aztán ne csodálkozz, hogy mégis szülsz...
2022. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!