Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért úgy hízok mint egy...

Miért úgy hízok mint egy terhes nő?

Figyelt kérdés
A hasam gömbölyödik és befele görbül a derekam ezáltal a hasam mégjóbban kijön. A derekamnál van egy kis púp is.

2022. nov. 11. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Férfiként tényleg fura. Vagy nő vagy? Hmmm véletlen se írd le egy ilyen kérdésnél :)
2022. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, 27 éves.
2022. nov. 11. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy terhes, akkor ez lehet pajzsmirigy alulműködés miatt is - de tényleg csak egy tipp. Amit leírtàl, elég jellemző tünet. Úgy értem, a has növekedése. Emellett okozhat menstruàciós zavarokat is, meg még sok minden màst is. Érdemes lenne orvossal beszélni és utànajàrni a dolognak.
2022. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy endokrin orvost, mert barmi lehet.
2022. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen púp van a derekadnál? Egyébként sok nő hasra hízós fajta, nem mindenki fenékre és combra szed fel, pl én sem. Elég kellemetlen, mert emiatt nem oszlik el rendesen a súly, és 2-3 kg is meglátszik. A derék befelé a súlytól görbül, de azért ha annyira felszaladtak a kg-k, hogy már a gerinced is görbül, akkor sürgősen diétázni kéne, meg erősíteni a törzs izmait, mert nagyon hamar sérülés lesz a vége. És igen, egy alapos kivizsgálás sem árt, biztos, ami tuti.
2022. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!