Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Enzimhiány, emésztési zavarok?...

Enzimhiány, emésztési zavarok? Otthoni megoldás?

Figyelt kérdés

Már az arcomon veszem észre, hogy valami nem oké, mivel erősebb a Rosaceam. Refluxos vagyok, viszont azzal nincsen mostanában semmi probléma.


Úgy vettem észre, hogy az emésztésem nem oké, enzimhiányom is lehet.


Mit javasoltok enzimhiányra/emésztési zavarokra?


Természetes, illetve bio dolgok érdekelnek.


Enzimhiányra gondolok mint lipáz, amiláz. Bár laktózos vagyok, így proteáz is szóba jöhet, de az annyira nem játszik.


Emésztési zavarok mellett inkább kúrát szeretnék végezni, mint:


-mellékvese tisztító kúra

- akár ehhez kapcsolódó dolgok, amelyik szervünk ilyesmi kivalasztasokkal foglalkozik



Köszönöm előre is, ha valaki jártas ilyen témákban!



2022. nov. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél húst, se rosaceás de laktózos se emésztési zavaros , se savas nem leszel ha nem hiszed legalább próbáld ki 1 hónapig
2022. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Eleve már nem fogyasztok egy ideje. :)


Keveset ritkán, de akkoris csirkét.

2022. dec. 3. 10:47
 3/5 A kérdező kommentje:
De emellett gondoltam valami kúrára is, mert valamivel tisztítani is kell magam.
2022. dec. 3. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha keveset eszel és csirkét az is hús így ne várj javulást
2022. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4. Anyagi okok miatt sajnos nem tudok teljesen növényi étrenden lenni, de igyekszem amennyire lehet.


Mivel szakácsnak tanultam, nem vagyok annyira béna a témában. :)

2022. dec. 3. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!