Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A migrén csak képzelődés?

Lala42 kérdése:

A migrén csak képzelődés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy tök fura dolog történt velem. Migrénes vagyok és voltam neu-rológusnál ő is azt mondta hogy az. Tök régóta nem voltak tüneteim és nem is gondoltam rá, de másfél hete valaki mesélte, hogy migrénes. Mondtam is neki, hogy én is és eszembe jutott, hogy már egy éve nem volt migrénem. Még meséltem is a barátomnak, hogy tök durva, hogy már egy éve nem volt migrénem és nem is gondoltam rá. Erre migrénem lett a kövi héten. Szerintem összefügg, de azt mondták hogy hülyeség. Szerintetek? Mit csináljak, hogy ne gondoljak rá?

2022. dec. 15. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Kár, hogy bezárt az opni...
2022. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Nem képzelődés. Te egyszerűen megérezted a migrénhez vezető folyamatnak azt a kezdeti szakaszát, amikor még fájdalmat nem érzel, de a tudat alatti már érzi.
2022. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!