Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mandulagyulladást hogyan...

Mandulagyulladást hogyan kezelhetnék, gyógyíthatnék valamilyen alternatív módon?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Életem legjobb döntése volt amikor 26 évesen kivettem. Most 47 vagyok.
2023. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*kivetettem
2023. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Propolis szopogató tabletta, sós vizes öblögetés. Ha baktérium okozza, tüszős mandulagyulladás, az antibiotikum elkerülhetetlen.
2023. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

-Ezüst kolloid:

[link]


- Antivírus pasztilla:

[link]


Ennek - már nem írják -, de a hatóanyaga bodorrózsa, ami nagyon hatásos, és kapható tea formájában is:


[link]


A teák egyébként is hasznosak ilyenkor, mint pl.:

- Mézes - citromos tea

Az egyik legjobb mézes-citromos tea, ugyanis a mézben van természetes antibiotikum, de csak akkor hat, ha NEM forró teába teszed. A citrom karikák szintén akkor tartják meg a C vitamin tartalmukat, ha nem forró teába teszik. Bár a citromhéj lehet kesernyés, ha nem áztatod túl sokáig akkor nem lényeg.

Vagy ihatsz limonádét.


- Amennyiben a mandulád nem annyira érzékeny, akkor kurkuma-gyömbéres tabletta, vagy épp tea


[link]


[link]


Javaslom még nyers fokhagymát szeletelve például vajas kenyérre (naponta többször is akár, és több napig), mivel a fokhagyma is természetes antibiotikumot tartalmaz, mint a méz.


Ezek mindegyike kipróbált, és bevált.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

Neked is jobbulást!

2023. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!🤗
2023. jan. 9. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem leghatásosabb a napi háromszori sós vizes gargalizálás, 2 nap alatt elmulasztotta most is az erős torokfájást.
2023. jan. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grimfox ***** válasza:
Amíg nem tüszős mandulagyulladás, addig bármilyen természetes, antivirális szer szóba jöhet. Méz, citromfű, sorban, amiket már az előttem szólók írtak. Tüszős mandulagyulladás esetén viszont nem szabad ilyesmivel kísérletezni, sem antibakteriális természetes anyagokkal. Ott amint felmerül a gyanú, orvoshoz kell menni. Ha a tüszős gyulladás kifakad, akár egy órán belül elviheti az embert.
2023. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!